Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

На ринку міжнародного туризму є ніша, де туристичний потік в сезоні «Зима 2015/16» продовжує зростати. Це круїзний бізнес PAC Group. За даними компанії, обсяг продажу морських подорожей уже в січні перевищив на 5% показники минулої зими. Одна з причин такої динаміки - ексклюзивне партнерство з компанією MSC Cruises, яка б'є світові рекорди по динаміці росту.
MSC Cruises - найбільша приватна круїзна компанія в світі, а серед круїзних холдингів вона утримує четверте місце у світі. Компанія є флагманом по Середземномор'ю, на ринках Південної Америки та Південної Африки.
Приблизно рік назад MSC Group об'єднала свої логістичні схеми з основним конкурентом - компанією Maersk (Данія) і тепер вони контролюють 70% світового ринку морських вантажних перевезень. Сім із десяти ваших імпортних речей доставлені в Україну суднами MSC та Maersk.

Нові, сучасні, п'ятизіркові!
В 2017-му зійдуть зі стапелей лайнери MSC Meraviglia та MSC Seaside місткістю до 5 700 та 5 200 пасажирів відповідно. Вперше в історії круїзна компанія за один рік виведе на ринок одразу два принципово нові прототипи лайнерів. Уже зараз ідуть активні продажі круїзів на 2017 та 2018 роки.

MSC Meraviglia. Клас Vista. Червень 2017 року
Починаючи з червня 2017 року, в регіоні Середземномор'я - рідному для MSC Cruises і пріоритетному для PAC Group почне курсувати лайнер MSC Meraviglia. Новаторські ідеї MSC Meraviglia - тема для окремої публікації. На першому лайнері цього поколін¬ня буде спеціальний зал для програм Цирку Du Soleil, з яким у MSC Cruises підписаний ексклюзивний контракт по розробці та проведенню шоу на воді. Будуть ще й інші ноу-хау в додаток до традиційних та популярних серед пасажирів програм.
Стиль MSC - вибирати для кобрендингу світових лідерів. Так, разом із Lego та Chicco компанія вдосконалила систему дитячих клубів - змінився дизайн, розроблені нові програми. На окремих кораблях за участю Chicco впроваджений такий сервіс, як міні-групи для дітей віком від півроку.

MSC Seaside. Клас Seaside. Листопад 2017 року
Основна ідея - максимально наблизити пасажирів до моря, створити простір, наповнений повітрям і світлом, тому лайнер ще називають «Той, що йде за сонцем». На лайнерах класу Seaside, крім верхніх сонячних палуб, передбачений величезний круговий проме¬над на рівні 7-ї та 8-ї палуб. Пасажири зможуть загорати, купатися в басейнах з морською водою і в повному обсязі насолоджуватися морем. Поблизу для них будуть працювати італійські тратторії - ціла вуличка.
Лайнер призначений для теплих сонячних регіонів і в грудні 2017 року почне виконувати круїзи по Карибам з виходом із Маямі. Це один із важливих кроків MSC до посилення присутності на Карибах.
Із тих же міркувань компанія зробила вклад у багатомільйонний проект щодо власного острова на Багамах - Ocean Cay MSC Marine Reserve. Це буде фантастичний острів відпочинку.

Круїзи із Гавани
Інша важлива подія для розвитку в Карибському регіоні - старт круїзів із Гавани, новинка сезону-15/16. Унікальна програма. Взимку-2016/17 на Кубі буде задіяно вже два лайнери, MSC Opera та MSC Armonia. А пасажири зможуть здійснювати не лише тижневі, але й двотижневі круїзи із Гавани по Карибах.

Із зими в літо
Із зимових напрямків відзначимо щотижневі круїзи із Дубая, на які наступної зими вперше вийде лайнер класу Fantasia. Саме на бортах цього класу реалізована унікальна концепція MSC - MSC Yacht Club для най-вибагливіших клієнтів. Гості, проживаючи в 70 чудових с'ютах MSC Yacht Club, отримують краще з двох світів: від круїзів класу люкс - відповідний сервіс (включаючи службу дворецьких) та приватність закритих зон (панорамний салон, відкрита палуба, басейн, бари, ресторан, консьєрж-стійка); від круїзів класу стандарт - всю інфраструктуру величезного мега-лайнера.

В Лондон без візи!
Ще одна новинка сезону, бестселер від PAC GROUP - комбінована програма на двох лайнерах різних класів:
Fantasia та Musica. Насичена програма круїзу з відвіданням культових міст Європи. Тут також передбачена екскурсійна програма - в Гамбурзі та Любеку + ночівля в готелі Гамбургу. Важлива деталь: незважаючи на те, що по маршруту є захід в порт Саутгемптона, віза Великобританії туристам не потрібна.

Західне Середземномор'я
Туристи можуть вибрати будь-який із п'яти портів посадки - Геную, Рим, Палермо, Марсель та Валенсію. Програма користується популярністю серед молоді, сімей з дітьми, людей середнього та похилого віку. Тривалість 8 днів.
Лайнер MSC Preziosa, на якому виконується круїз, серед всіх інших примочок має MSC Yacht Club - відокремлену закриту зону з власними: сонячною палубою з басейнами, лежаками і джакузі; панорамним лаунжем на носі лайнера, ресторанами, службою консьєржів і т.п.

Лазурне узбережжя
Іще один популярний маршрут - «Лазурні береги», стоїть в круїзній сітці в період з квітня до листопада. Тривалість також 8 днів. Виконується круїз щотижнево на флагманському лайнері MSC Fantasia. Серед переваг круїзу - живописний маршрут та можливість почати подорож в будь-якому із зручних портів. Пасажири лайнеру MSC Fantasia оцінять прекрасну інфраструктуру, відокремлену зону Yacht Club та, звичайно ж, середземноморську кухню.

назад >>>