Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Екскурсійний тур - найбюджеїніший, та, відповідно, найдоступніший формат, який дозволяє побувати в Європі, отримати максимальну кількість вражень за відносно невеликі гроші. В асортименті PAC GROUP - велика кількість екскурсійних турів по Італії, Франції, Чехії та інших європейських країнах. але сьогодні ми розповімо про найцікавіші та найяскравіші програми, познайомимо з новинками й хітами!

ПАРИЖ У ПОДАРУНОК
Тижневий економ-тур, який дозволить відвідати Париж з мінімальними витратами, при цьому самостійно планувати час перебування в місті. Програма включає оглядову екскурсію по місту, яку туристи отримують як подарунок від компанії.

ПАРИЖ ОЧИМА ДІТЕЙ
Ексклюзивна програма PAC GROUP Яскравий та пізнавальний тур до столиці Франції приведе в захват не лише дітей, але й їхніх батьків. На гостей чекає захоплююча екскурсійна програма: відвідання «Будинку магії», Музею шоколаду, аквапарку, планетарію, і, звичайно, поїздка в Діснейленд (вартість вхідних квитків включена у вартість туру).

РИМ
PAC GROUP запрошує туристів до Італії, щоб стати свідками унікальної культурної і релігійної події світового масштабу - позачергового Ювілейного Святого року милосердя, який почався 8 грудня 2015 р. і триває до 20 листопада 2016 р. за рішенням Папи Римського Франциска.
Упродовж усього цього часу в католицьких храмах Святого Петра у Ватикані, Івана Хрестителя, Св. Марії і Св. Павла буде відчинено зазвичай закриті Святі брами (Porta Santa), пройшовши через які, кожний віруючий зможе отримати відпущення всіх своїх гріхів. Крім того, в кожному храмі проводитимуться сповіді різними мовами.
PAC GROUP пропонує велику колекцію турів до Італії, зокрема, до Риму із заїздами в різні періоди Святого року, які дозволять туристам взяти участь у святкуваннях та спеціальних заходах.

ЧЕХІЯ
Чехія була й залишається одним із найпривабливіших європейських напрямків. У тому числі й завдяки економіці - оскільки країна зберегла національну валюту, витрати під час поїздки будуть значно нижчими, ніж у державах єврозони.
На нашому сайті ви не знайдете великої кількості турів до Праги. Точніше сказати, він там усього один, але це універсальна базова програма, яку легко змінити під вимоги клієнта, розрахувати на будь-яку кількість днів, вибрати зручну дату вильоту, доповнити екскурсіями та іншими послугами. Перевезення на базі прямого рейсу Київ-Прага а/к ЧСА.
Також пропонуємо широкий асортимент комбінованих екскурсійних турів, коли за одну поїздку можна відвідати відразу дві, а інколи й три країни - «Прага + Відень», «Прага + Париж», «Прага + Швейцарія», «Прага+Відень+Будапешт».

ЛІКУВАЛЬНІ ТУРИ
Окрім Праги, ми пропонуємо на цілорічній основі великий асортимент оздоровчих програм. Розуміючи, що основною складністю є вибір від¬повідного для клієнта курорту, ми підключили до роботи лікаря-курортолога. Багато наших партнерів вже оцінили зручність цього безкоштовного сервісу - вони надсилають нам список побажань, рекомендацій або витяг з медичної історії клієнта, а експерт визначає, який саме курорт і лікарі яких санаторіїв зможуть допомогти досягти максимальних результатів.
Сьогодні в онлайні доступні для бронювання сім головних лікувальних курортів Чехії: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Подебради, Тепліце, Франтішкові Лазні, Яхімов. Окрім стандартних лікувальних програм на 14 і 21 ночей, розраховано й нестандартні варіанти: 7, 10, 17 ночей. Яку б програму не обрали ваші туристи, для розміщення їм буде надано готелі різних категорій (від 2* до 5*).
Улітку 2016 року ми представляємо новинки: комбіновані тури «Прага & Карлові Вари» і «Прага & Маріанські Лазні». У нашому асортименті є також турпакети з відвіданням сусідніх країн.
Завдяки тому, що Чехія знаходиться майже в самому серці Європи, туристи без проблем можуть відвідати Австрію, Францію або Швейцарію за чеськими цінами, обравши одну з популярних програм «Прага & Відень», «Прага & Париж», «Прага & Швейцарія».

АМСТЕРДАМ
Ми раді запропонувати сіті-тури до Амстердаму. Як завжди, голландська весна є багатою на свята, барвисті фестивалі. Щороку навесні в Нідерландах прийнято відзначати День Короля, і це видовище приголомшує з першого погляду: всі жителі одягаються в помаранчевий одяг, на кожному кроці встановлено кіоски з малосольним оселедцем - улюбленою національною стравою голландців, а пересуваються всі винятково на баржах. Також цього дня проходять квіткові паради, але особливо рекомендуємо завітати до квіткового парку Кекенхоф: його називають Сад Європи, оскільки щороку тут розквітає більше 7 мільйонів тюльпанів! Запрошуємо ваших туристів до країни тюльпанів та дерев'яних черевичків!

назад >>>