Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

АМЕРИКАНСЬКА корпорація Sabre - провідний постачальник технологій для світової індустрії туризму та подорожей, після уточнення своєї стратегії визнала Україну одним із пріоритетних ринків у регіоні. На чолі з Сергієм Кравцем, який у грудні 2015 року обійняв посаду генерального менеджера Sabre в Україні та відповідає за реалізацію стратегії, наразі команда провідної ІТ-корпорації працює над локалізацією бізнес-процесів, актуалізацією продуктового портфоліо, рішеннями в галузі залізничних перевезень, індустрії гостинності в готелях та інших об'єктах тимчасового проживання, страхування та наземних перевезень для туристичних агенцій - як традиційних, так й онлайн.
Своєрідним визнанням цінності України як ключового ринку в регіоні з боку корпорації Sabre є перенесення ключових компетенцій взаємодії, таких, як цілодобова служба підтримки та розроблення скриптів автоматизації процесів. Раніше за ці процеси несли відповідальність регіональні центри Sabre у Кракові та Монтевідео.
Однією з характерних особливостей початку діяльності Sabre в Україні є принцип підбору кадрів для представництва - до співпраці залучаються професіонали індустрії з незаперечуваним авторитетом серед працівників тревел-галузі. Так, починаючи з 15 лютого, до корпорації приєднався Ігор Теслюк, якому довірено очолити продажі продуктів та рішень Sabre. Ігор протягом тривалого часу працював у Lufthansa - одній із кращих авіа¬компаній світу, де обіймав посаду менеджера по роботі з ключовими клієнтами. Тому не дивно, що поставленою перед паном Теслюком основною задачею є побудова довірчих відносин з наявними клієнтами та розширення клієнтської бази. Також він займається запровадженням широкого спектру високотехнологічних рішень включаючи інноваційні інструменти купівлі та резервування авіаквитків, гнучкі інформаційні можливості та програмні продукти, що використовуються для подорожей.
Що ж до вакансії менеджера по роботі з ключовими клієнтами, то у березні її обійняла персона, також відома всім професіоналам ринку тревел-послуг. А саме, Євгенія Кіричек. За її плечима неабиякий досвід роботи в індустрії - в одній із провідних міжнародних трепел-агенцій, авіакомпанії зі світовим ім'ям та глобальній компанії - розробнику ІТ-рішень для тревел-індустрії. Тож не дивно, що пріоритетними завданнями Євгенії на її нинішній посаді в Sabre є розширення клієнтської бази та активна робота над підвищенням рівня лояльності наявних клієнтів. До кола її обов'язків входить також подальше запровадження інноваційних технологічних рішень у тревел-індустрії.
Таким чином, українська команда Sabre з перших днів свого існування невпинно працює над поліпшенням бізнес-клімату в туристичній і транспортній галузі, залучаючи для цього авторитетних професіоналів та надаючи професіоналам ринку нові можливості у вирішенні різноманітних задач, які ставить перед ними сучасність.

назад >>>