Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

На ринку міжнародного туризму є ніша, де об'єми продажів продовжують постійно зростати. Наприклад, круїзний бізнес PAC GROUP. Річ у тім, що круїзи мають дуже лояльну аудиторію: за статистикою круїзних компаній, 9 з 10 круїзних туристів, які одного разу побували в морській подорожі, стають їх постійними клієнтами. Круїзи особливо приваблюють, оскільки вони поєднують в собі відпочинок у форматі All Inclusive і пізнавальний туризм. Сучасний лайнер - це як величезний клубний готель з чудовою інфраструктурою: численні ресторани й бари, розважальні комплекси, казино, фітнес і SPA-центри, аквапарки, дитячі клуби, магазини безмитної торгівлі... Відпочиваючи й розважаючись, клієнти здійснюють насичений екскурсійний тур найцікавішими куточками світу.
PAC GROUP є генеральним агентом MSC Cruises - найбільшої приватної круїзної компанії в світі, а серед круїзних холдингів вона утримує четверте місце у світі. MSC Cruises володіє найсучаснішим флотом, її круїзні маршрути здійснюються цілорічно акваторією Середземномор'я й сезонно морями Північної Європи, в Атлантичному океані, Карибському басейні, Південній Америці, Індійському океані, Південній і Західній Африці, на Близькому Сході і Червоному морі.
Круїзи навколо Європи влітку - відмінний спосіб комплексно пізнати регіон і при цьому не витратити більше запланованого бюджету. Цей продукт має шанси, що на нього буде попит навіть в кризу, у тому числі у зв'язку з високою безпекою.
П'ять аргументів «за»:
• зручно добиратися до будь-якого європейського порту виходу, адже завжди є варіанти: долетіти, доїхати поїздом або особистим авто;
• круїз можна почати в різні дні тижня і в різних європейських портах -туристи можуть підсаджуватися на борт у зручні для них дати;
• можливість поєднати круїз із відпочинком у міському готелі (програма «Круїз + Сіті-тур») або з відпочинком на узбережжі одного з курортів до або після круїзу (програма «Круїз + Пляж»);
• великий вибір програм на лайнерах MSC як в Західному, так і в Східному Середземномор'ї;
• можливість відвідати унікальні місця й міста, в які досить важко дістатися звичайним шляхом: наприклад, прибувши в порт Барі - відправитися в казкове місто трулів Альберобелло.
Акваторія Середземного моря - це головний і, напевно, найулюбленіший регіон для наших пасажирів. Найбільша кількість туристів протягом року відпочиває саме тут. Причин популярності багато: починаючи з погодних умов, що дозволяють здійснювати круїзи упродовж цілого року, й закінчуючи флагманськими лайнерами нового покоління з надзвичайно широкою інфраструктурою, на яких ми здійснюємо круїзи з російськомовними групами:
«Західне Середземномор'я» - це єдиний на ринку маршрут з цілорічними російськомовними групами. Упродовж усього круїзу з пасажирами знаходить¬ся представник PAC GROUP, проводяться групові екскурсії російською мовою. Туристи можуть обирати будь-який з п'яти портів посадки - Геную, Рим, Палермо, Марсель і Валенсію. Програма дуже популярна серед молоді, сімей з дітьми, людей середнього і літнього віку. Окремо варто підкреслити, що лайнер MSC Preziosa, на якому виконується круїз, в числі інших фішок має MSC Yacht Club - відособлену закриту зону з власними: сонячною палубою з басейнами, ліжаками і джакузі; панорамним лаунджем на носі лайнера, ресторанами, службою конс'єржів та інше.
2017 року в регіоні Західного Середземномор'я розпочне виконувати маршрути лайнер нового класу MSC Meraviglia. Серед багаточисель-них переваг цього гіганта - місткі каюти для сімей з дітьми, компаній друзів, які так люблять відпочивати в середземноморських круїзах. Крім того, це буде перший лайнер зі спеціальним залом для програм Цирку Du Soleil. Контракт із розробки й проведення шоу на воді - це ексклюзив MSC Cruises.
«Західна Європа» - насичений круговий маршрут на лайнері MSC Splendida, починається в порту Гамбурга й дозволяє за тиждень відвідати від¬разу 5 європейських країн - Німеччину, Францію, Велику Британію, Бельгію й Нідерланди та побачити їхні славнозвісні міста.
Узимку туристів цікавлять, як правило, теплі маршрути. Тут варто звернути увагу на щотижневий круїз «Східна казка» з відвіданням ОАЕ й Омана, який приваблює з багатьох причин: у туристів є можливість відвідати цікаві екскурсії, провести час в Дубаї та насолодитися розкішними пляжами й відмінним шопінгом.
Ще один унікальний зимовий бестселер - круїз «Острів Свободи» з Гавани. Туристів чекає подорож на Ямайку, Кайманові острови і в Мексику. Родзинка круїзу - відвідання кубинської столиці, в якій туристи зупиняться на 2 дні. Взимку-2016/17 на Кубі будуть задіяні вже два лайнери, MSC Opera і MSC Armonia. А пасажири зможуть здійснювати не лише тижневі, але й двотижневі круїзи з Гавани по Карибам!
Для зручності Ваших туристів для всіх маршрутів Ви можете забронювати авіапереліт та готелі до або після круїзу в PAC WORLD - нашій системі онлайн-бронювання турів по всьому світу, яка об'єднує пропозиції більш ніж 400 000 об'єктів розміщення, пропонує доступ до тарифів більше ніж 140 авіа-перевізників та більше ніж 200 прокатних компаній. Система інтуітивно зрозуміла - зручні підказки зорієнтують нового користувача і допоможуть йому максимально швидко і просто ознайомитися з можливостями PAC WORLD: система фільтрів і рейтингів допоможе швидко отримати і оцінити результат, а всі вибрані послуги інтегруються в особистий кабінет. Систему підтримує цілодобова російськомовна служба ПАК24, співробітники якої 24 години на добу, 7 днів на тиждень, контролюють весь процес. 

назад >>>