Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

В 2014 році на українському ринку з'явилася нова авіакомпанія Atlasjet Україна (торгова марка Atlasglobal), базовим аеропортом якої став аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького.
Починаючи з вересня 2015 року Atlasglobal відкрила регулярні рейси зі Львова, Харкова, Запоріжжя до Стамбула та зайняла свою стійку позицію на вітчизняному ринку авіаперевезень.
Надійний мережевий перевізник Atlasglobal пропонує українським пасажирам комфортні перельоти до наступних напрямків зі зручними стикуваннями в Стамбулі:
• Туреччина: Адана, Анталія, Бодрум, Гязантеп, Ізмір, Кайсери, Трабзон, Хатай, Даламан.
• Півничний Кіпр: Ерджан
• Європа: Лондон, Амстердам, Париж, Дюссельдорф, Цюрих, Стокгольм, Міконос
• Близький Схід: Шарджа, Медіна, Джидда, Кувейт, Сулейманія, Тегеран, Багдад
• Середня Азія: Бішкек, Алмати, Астана, Караганда, Махачкала
• Кавказ: Тбілісі, Єреван
Високий рівень безпеки польотів, обслуговування та комфорту на борту своїх літаків є безперечними пріорите¬тами для Atlasglobal.
 
Комфорт подорожі в EkonomiPlus
Авіакомпанія пропонує пасажирам EkonomiPlus комфортабельне шкіряне крісло з відстанню 77 см. Додатковими перевагами для пасажирів EkonomiPlus є можливість перевозити до 30 кг зареєстрованого багажу, безкоштовне бортове харчування, а також можливість вибирати посадкове місце під час реєстрації без додаткової оплати.

Більше привілеїв з Business Class
Винятковий сервіс гарантується пасажирам Business Class, які мають великий вибір гарячих страв та напоїв, можливість безкоштовно перевезти до 40 кг зареєстрованого багажу, пріоритетне право на реєстрацію і доставку багажу до літака, використання лаунж зони та VIP-трансферу до борту літака в Міжнародному аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі.
Піклуючись про своїх пасажирів, компанія Atlasglobal першою серед авіа-перевізників в Україні надає послугу трансферу з та до аеропорту комфортабельними автобусами абсолютно безкоштовно для подорожуючих з Харкова та Запоріжжя.
Квитки на рейси Atlasglobal можна придбати за телефоном call-center о 8оо 505 563* (цілодобово), в авторизованих представництвах з продажу авіаквитків або на сайті www.atlasglb.com.ua.
*дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні.

 

назад >>>