Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

З 30 березня по 1 квітня 20і6р. в Києві відбулася ХХІІ Міжнародна виставка «Україна - подорожі та туризм» - UITT 20і6. UITT знову заявила про себе, як про один з наймасштабніших подій туристичної сфери України, зібравши на території Міжнародного виставкового центру національних і зарубіжних партнерів, представників держструктур, медіа, готельєрів та перевізників. У цьому році виставка зібрала 248 компаній з 28 держав світу. Це національні стенди таких країн: Албанія, Аргентина, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Угорщина, В'єтнам, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Італія, Ізраїль, Іспанія, Каталонія, Кіпр, Куба, Мальта, Молдова, Португалія, Словаччина, Словенія, США , Танзанія, Таїланд, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та інші.
Не може не тішити, що іноземні партнери відзначили: виставка в цьому році почала повертати свої колишні позиції. «Нам здається, що це гарна тенденція. У принципі, ми задоволені виставкою й результатами зустрічей та заходів у рамках UITT, - поділилася заступник директора Представництва Каталонії по туризму Христина Йоницька. А фахівець Грузинського національ¬ного управління у справах туризму Теона Чачуа відзначила: «Порівняно з минулим роком, активність збільшилася - це точно. Та й організація стала кращою. Ми дуже раді, що отримали приз за кращий стенд на виставці. У нас знову було дуже багато відвідувачів і ми цьому раді, ми відчуваємо, що в Києві дуже багато людей цікавиться Грузією, і вони приходять саме отримати інформацію і поспілкуватися з нашими туроператорами».
UITT 20і6 відбулася за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за сприяння якого на виставці був представлений об'єднаний національний стенд, який презентував туристичні регіони і міста, що пропонують відпочинок в нашій країні, а також Міністерства екології та природних ресурсів, Київської міської державної адміністрації.
Цього року на виставці було приділено особливу увагу питанням авіаперевезень, а саме за сприяння UITT, асоціацією «Аеропорти України» цивільної авіації в рам¬ках виставки була проведена конференція «Перспективи розвитку ринку авіаційних перевезень України, країн СНД та Центрально-Східної Європи». А також вперше на UITT асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації була представлена окремим виставковим стендом.
Вже традиційно для UITT на виставці було представлено франчайзинговий напрямок розвитку туристичного бізнесу. Учасники та відвідувачі UITT 20і6 в рамках лекцій та тренінгів від провідних туроператорів отримали практичні поради щодо налагодження бізнес-контактів, а також рекомендації як відкрити свій франчайзинговий офіс і розвивати свій бізнес в туристич¬ній сфері. Слід зауважити, що туроператори-учасники виставки залишилися досить задоволені. «Цього року ми брали участь в UITT відразу з декількома стендами: представили окремо франчайзинговий офіс й окремо - елітний. До останнього, до речі, був дуже великий інтерес - тільки за перший день ми зібрали близько 400 активних контактів. І вже на початку виставки ми побачили хороші результати за попереднім бронюванням - порівняно з минулим роком, результат зріс у 2 рази», - розповів керівник відділу маркетингу і реклами Coral Travel Євген Тришин. А директора туроператора «Оазис Тревел Україна» Рафіка Каїссі теж порадувало збільшення відвідувачів: «У цьому році на виставці було багато професіоналів туристичної сфери і ми змогли укласти вигідні контракти. Наш стенд відвідало близько 2000 осіб».
Цього року виставку UITT відвідали майже і6000 чоловік, що на 30% більше, ніж в 2015-го. Традиційно в рамках виставки пройшла MICE конференція від Асоціації ділового туризму України, на якій були розглянуті перспективи розвитку ділового туризму в Україні в рамках вектора європейської інтеграції. Також програма виставки включала до себе круглий стіл «Інновації та кращі рішення для активного і екотуризму», орга¬нізований Українською асоціацією активного та екологічного туризму за участю Міністерства екології та природних ресурсів України та Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; круглий стіл «Стратегія розвитку туризму в Україні» від Департаменту туризму і курортів України Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Центру розвитку туризму України, Київської міської державної адміністрації та безліч інших цікавих заходів. Партнерами виставки UITT 20і6: «Україна - подорожі та туризм» виступили Coral Travel і Gloria Hotel & Resorts. 

назад >>>