Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Угромадян України ця екваторіальна острівна дер¬жава найчастіше асоціюється з одним з островів під назвою Балі. Насправді ж Індонезія має вели¬чезну територію, складається з понад 13 тисяч островів, серед яких Балі - далеко не найбільший. Цей дивний конгломерат різних природних зон та культур дає можливість туристові зануритися у світ дитячих мрій, здійснити екзотичні подорожі, познайомитися з абсолютно не схожими на європейські культурами, нарешті, побачити в дикій природі таких тварин, як людиноподібна мавпа орангутанг чи дракон з острова Комодо.
Крім того, відвідання Індонезії буде неповним без знайомства з визначними пам'ятками світової культури, наприклад, храмовим комплексом Боробудур на острові Ява.
Наведені у статті дані свідчать, що ціни на туристичні послуги в Індонезії є порівняно невисокими. Що ж до їхньої якості, то вона, зазвичай, підтримується на світовому рівні. Особливо на курортах світового значення, таких, як Денпасар на острові Балі.
 
Як оформити індонезійську візу
На відміну від сусідньої Малайзії, громадянам України для в'їзду в Індонезію необхідно мати візу, яка оформлюється в консульському відділі Посольства Індонезії в Україні. Зазвичай туристична віза має термін дії 3 місяці, дозволяє перебування у країні протягом 60 днів та не продовжується. Вартість консульського збору складає $50. Тривалість оформлення візи зазвичай складає 3-5 днів, практики видачі термінових віз не існує. Отже, при плануванні туру туроператорові варто заздалегідь потурбуватися про оформлення візових документів для своїх клієнтів.
Деякі туристичні компанії та візові центри повідомляють, що для громадян України існує можливість оформити візу безпосередньо при в'їзді у країну, проте на сайті Посольства Індонезії в Україні ця інформація не підтверджується.
Варто також знати, що при намірі поїздки у провінцію Західний Іріан - Джая, іноземним громадянам необхідно отримувати спеціальний дозвіл в організації Dinas Intel Parn Pol MABAK, на оформлення якого потрібно кілька днів. Крім того, при виїзді з Індонезії стягається спеціальний збір у розмірі 100 тисяч індонезійських рупій, що приблизно дорівнює $9.

Кліматичні особливості Індонезії
Індонезія розташована в екваторіальній зоні, тож звичної для нас зміни пір року тут немає - сезонів тут тільки 2: сухий та вологий, які тривають з травня по листопад та з грудня по травень відповідно. Утім, навіть у вологий сезон тропічні зливи тут зазвичай не тривають цілодобово, але все ж таки можуть зіпсувати відпочинок. Тому заради уникнення неприємностей варто, по можливості, обирати відпочинок у сухий сезон.  

назад >>>