Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Олександр ЩЕКІН, менеджер з напрямку ОАЕ туроператора «Тур Лідер»

Сьогодні на українському ринку туристичних послуг високим попитом користується відпочинок з родиною, у спокійних місцях, яким притаманний високий рівень сервісу при порівняно невисокій вартості послуг. Іншими словами, певна категорія туристів віддає перевагу відпочинку без зайвого драйву та галасу, цінує сервіс, комфорт та особистий простір. У принципі, таких місць у світі багато, проте більшість із них або ж розташовані далеко від України, або ж обмежують надання своїх послуг певною порою року. Якщо ж йдеться про цілорічний сервіс, то в плані сімейного відпочинку важко знайти альтернативу емірату Рас ель Хайма -складовій ОАЕ на крайній півночі цієї країни.

Як клімат відпочинку сприяє
Якщо у грудні чи січні в Еміратах настає більш-менш звична для європейців погода, то навесні чи, тим більше, влітку на більшості території держави панує неймовірна спека, яка виключає можливість комфортного відпочинку. Поділюся власним досвідом: одного разу температура води в Перській затоці досягала 38 градусів, тож купання в такій воді навряд чи можна назвати комфортним... Саме через це в більшості еміратів ОАЕ літо вважається «низьким» сезоном. Але не в Рас ель Хаймі: тутешні гори захищають узбережжя від проникнення розпеченого повітря з пустелі. Це не тільки суттєво пом'якшує літню спеку, але й напряму впливає на температуру води біля узбережжя. Отже, комфортно відпочивати в Рас ель Хаймі можна не лише взимку, але й улітку.

Туристична інфраструктура: бурхливий розвиток
Одна з переваг Рас ель Хайми перед іншими туристичними напрямками полягає в тому, що абсолютна більшість готелів, які зводяться на території емірату, належить до високого класу. Так, протягом останніх років у еміраті відкрилися 5-зіркові готелі Waldorf Astoria, Hilton та інших славетних світових мереж. Крім того, услід за Дубаєм Рас ель Хайма взяла курс на побудову штучних островів та пристосування їх для потреб туристичної галузі. Це є екзотикою для будь-якої країни, тому відпочинок на штучних островах завжди користується попитом. Перший з таких островів - Al Marjan Island - вже приймає туристів у Рас ель Хаймі.

Територія лібералізму
Потрапляючи до мусульманських країн під час священного місяця Рамадан, багато хто стикався з обмеженнями для туристів. Адже цієї пори мусульманам заборонено їсти та пити, поки світить сонце, і в багатьох ісламських державах ці обмеження поширюються й на чужинців. А якщо й не поширюються, то, скажімо, вікна ресторанів закриваються спеціальними шторами чи жалюзі. Але в Рас ель Хаймі до гостей ставляться ліберально, тому готелі під час Рамадану працюють так само, як і у звичайну пору року: для туристів тут немає жодних обмежень. Звичайно, правовірні мусульмани дотримуються своїх звичаїв, але чужинців до них не силують. Тому й до вживання алкоголю тут ставляться терпимо - звичайно, до певної межі, проте категоричної заборони на споживання спиртних напоїв тут немає.

Вчимося грати в гольф!
Незважаючи на те, що в Україні мало професіоналів гольфу, ця гра в нашій державі є досить популярною, й багато хто з наших співгромадян прагне її опанувати. Знову ж таки. Це варто робити в Рас ель Хаймі - як через порівняно невисокі ціни на такі послуги, так і з огляду на добре розвинену інфраструктуру. Тутешні гольф-клуби пропонують найширший спектр послуг абсолютно для всіх категорій гравців: від початківців, яким кваліфіковані інструктори допоможуть протягом нетривалого часу відчутно підвищити свій рівень, до strong professional. Крім того, туристам у Рас ель Хаймі немає жодної потреби турбуватися про спорядження: усе необхідне для гольфу можна придбати чи орендувати на місці.

Готелі: заміські, дружні до дітей
Я вже казав, що більшість готелів Рас ель Хайми категоризовані як 5-зіркові та надають послуги високого класу. Хотів би додати, що переважна більшість тутешніх готелів розташована поза межами міста - на узбережжі Перської затоки. Крім того, вони є надзвичайно дружніми до родин із дітьми, тому краще за будь-які інші підходять для сімейного відпочинку. Наведу один приклад: часто трапляється так, що під час свого відпочинку батьки прагнуть відправитись на шопінг до одного з моллів Рас ель Хайми чи Дубаю. Так от, готелі не тільки надають своїм гостям безкоштовний трансфер до цих об'єктів, але й візьмуть на себе піклування про дітей! Бо в кожному готелі є спеціальна дитяча зона з досвідченими аніматорами, які знаходять спільну мову з дітьми всіх культур та народів.

Та готелі готелями, але сімейний похід до аквапарку Iceland - це подія, яку теж пропустити не можна! Бо іншого такого немає у світі!

Щоб детально розповісти про усі дива та принади невеликого за площею емірату не вистачить цілого журналу. Та значно краще відчути гостинність та привітність емірату Рас ель Хайма на власному відпочинку, скориставшись послугами туристичного оператора «Тур Лідер»!

Ласкаво просимо до Рас ель Хайми!

назад >>>