Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Геннадій МОСКАЛЬ, голова Закарпатської ОДА
За останні півроку Закарпаття відвідали сотні тисяч туристів. Відповідно до оцінок експертів та соціологічних опитувань, наш край лідирує в системі внутрішнього туризму. За останніми рейтингами, Срібна Земля - так із давніх-давен називають наш край - обійшла навіть морські наші курорти.
Однією з важливих переваг закарпатського туризму є те, що туристичний сезон тут починається 1 січня та завершується 31 грудня. Тобто ми маємо що запропонувати туристам у будь-яку пору року.
Завдяки великій концентрації термальних вод такі райони області, як Берегівщина, Ужгородщина, Виноградівщина та Хустщина приймають туристів цілий рік. Славетні закарпатські мінеральні води, які є аналогом знаменитих та відомих в цілому світі кавказьких мінеральних вод типу «Боржомі» та «Єсентуки», є нині основою для цілорічного бальнеологічного лікування в оздоровницях Закарпаття.
Туристів у Закарпаття вабить не тільки зимовий відпочинок на гірськолижних курортах, але й цвітіння нарцисів, сакур, крокусів. Свого любителя мають унікальні з цілющими властивостями чани з сірководневою водою та багато інших принад нашого краю.
Нам вдалося відновити фестивалі, котрі в силу певних причин останнім часом не проводилися. Деякі з таких заходів, наприклад, «На Синевир трембіти кличуть» на Міжгірщині чи «Гуцульська бриндзя» в Рахові цьогоріч відвідала рекордна кількість туристів.
Понад 100 дерев'яних церков, збудованих протягом останніх п'ятьох століть, збереглися в Закарпатській області. Усі вони лягли в основу туристичних маршрутів.
Закарпаття розташоване в самісінькому серці Європи. Близькість до країн Євросоюзу зумовлює туристичний бізнес працювати над підвищенням якості в наданні послуг, покращенням сервісу. До того ж, 2016 рік для Закарпаття оголошений роком доріг, що має стати серйозним стимулом до розвитку туристичної інфраструктури в цілому.
Ми вітаємо наших гостей та із задоволенням приймаємо всіх, хто цінує справжній український відпочинок. Будемо й далі працювати над розвитком туристичного потенціалу Срібної Землі. Запрошуємо на відпочинок!

назад >>>