Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Олена БУРАК, менеджер з продажу залізничних перевезень компанії «Віа Київ»
Осіння пора ще радує нас теплом та гарною погодою, проте незабаром випаде перший сніг, а клієнти туристичних компаній почнуть готуватися до зимових свят - передусім до Різдва та Нового Року. Не виключено, що деякі із зимових свят наші співгромадяни зможуть відзначити в Європі, не оформлюючи шенгенських віз... Та в будь-якому разі туристичні агенти інтенсивно готуються до підвищеного попиту на туристичні й транспортні послуги на території Європи. Бо зимові свята - це не тільки високий сезон на гірськолижних курортах, але й безліч святкових ярмарків у туристичних центрах! А хто ж відмовиться поринути в нереальну атмосферу різдвяної казки, яку так добре вміють створювати французи й німці, швейцарці й італійці!
Для агентів одним із найпростіших та водночас найефективніших шляхів забезпечення попиту в піковий період зимових канікул і свят є співпраця з компанією «Віа Київ». Річ у тім, що ми є Генеральним агентом в Україні французької компанії Voyages-SNCF, яка надає послуги перевезень залізничним транспортом не тільки по Франції, але й територією переважної більшості західноєвропейських держав. Тим більше, що система бронювання миттєво надає можливість отримати інформацію про наявність квитків та актуальність тарифів. Отже, для туристичних агентів великою перевагою співпраці з придбання квитків через «Віа Київ» є можливість бронювання квитків, резервування тарифів за фіксованою ціною терміном до тижня.
Таким чином, за нашою допомогою ваші клієнти зможуть дістатися до місця призначення, відправитися на відпочинок та у мандри легендарними європейськими швидкісними потягами! Наприклад, французькими TGV, які відтепер курсують не тільки Францією, але й прибувають до Швейцарії, або Thalys, що з'єднує Голландію, Бельгію, північну
Францію та захід Німеччини, чи Eurostar, за допомогою якого можна потрапити до Лондона. Протягом 8 років ми представляємо на українському ринку лідерів пасажирських залізничних перевезень Західної Європи, успішно розвиваємо мережу агентів, запроваджуємо нові b2b та b2c технології, як-от модуль онлайн-бронювання залізничних квитків для туристичних агентів.
Чому ми наголошуємо на мандрівці саме потягами? Головним чином, тому, що це зручно, швидко, приємно та вигідно для ваших клієнтів! Судіть самі: швидкісні потяги довезуть ваших клієнтів з Парижа до курорту Шамбері менше ніж за 3 години, до швейцарської Лозанни - за 3 години 39 хвилин, а з Брюселя до Шамбері - за 4 години 15 хвилин,. Сучасні швидкісні потяги доставляють своїх пасажирів практично до нижніх станцій гірськолижних підйомників (час автобусного трансферу від залізничного вокзалу до курорту зазвичай складає 20-40 хвилин), а також у міста,
де проводяться святкові ярмарки та розпродажі! І все це - з найвищим ступенем комфорту, за умов відсутності обтяжливих процедур та обмежень з безпеки, які доводиться проходити пасажирам авіакомпаній. Що ж до вартості залізничних квитків, то вона є зазвичай нижчою за вартість авіаперельотів на обраних маршрутах: так, квиток з Парижа до міста Лілль обійдеться від 15 євро, до Брюсселя - від 29 євро, а з Брюсселя до Лондона - від 50 євро. Таким чином, обираючи для своїх клієнтів залізничну подорож Європою, агент дає їм можливість ще й заощадити на транспортних витратах. Я вже не кажу про те, що їхати сучасним європейським швидкісним потягом дуже комфортно - в поїздах є вагони-ресторани, спеціальні місця для розміщення багажу та гірськолижного спорядження, доступ до Інтернету тощо. Фактично, відпочинок вашого клієнта починається в потязі!
Найкраще оцінити переваги залізничних мандрівок можна взимку. Цієї пори року найбільші залізничні компанії відкривають додаткові маршрути у напрямку основних гірськолижних курортів. Наприклад, TGV запускає до 20 прямих потягів щосуботи в період з грудня по січень. Саме на комфортному французькому потязі можливо добратися до Мутьє Салан, найближчої залізничної станції до курортів Куршевель, Мерібель, Валь Торанс. Перевезення гірськолижного спорядження здійснюється в спеціально обладнаному місці у вагоні.
Зрозуміло, що до Європи туристи, як правило, прилітають літаком. Однак пасажири швидкісних потягів не відчуватимуть жодних незручностей при пересадці з літака на поїзд: адже залізничні вокзали облаштовано у більшості європейських авіаційних терміналів. З іншого боку, як я вже казала, європейські потяги Французьких залізниць SNCF та їхніх партнерів доставляють пасажирів безпосередньо туди, куди їм треба. Зокрема, до гірськолижних курортів та святкових ярмарків. То хіба це не привід стати партнером компанії «Віа Київ» та відкрити для своїх клієнтів практично безмежний світ подорожей у системі Voyages-SNCF? 

назад >>>