Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Туристичне управління Таїланду включило Україну до регіону центральної та східної Європи, вивівши нашу державу з-під компетенції московського представництва та підпорядкувавши її регіональному офісу в Празі
З одного боку, туристичний бізнес є надзвичайно гнучким та варіогенним - професіонали галузі з великим задоволенням запроваджують новітні технології, опановують нові напрямки та види відпочинку. Пояснення цьому факту є досить-таки простим: високий ступінь конкуренції спонукає гравців на ринку туристичних послуг постійно демонструвати споживачам та партнерам свої переваги.
Та з іншого боку, туристичну галузь можна назвати досить консервативною. Особливо у суміжних галузях, таких, наприклад, як державно-приватні взаємини чи представництво іноземних туристичних адміністрацій у державах та регіонах. За прикладами ходити далеко не треба: ще й досі переважна більшість популярних в Україні туристичних напрямків утримують свої представництва, компетенція яких поширюється на територію України. у Москві. Йдеться, передусім, про Австрію, Словаччину, Іспанію, Грецію, емірати ОАЕ, Хорватію, Індію, Туніс та Шрі Ланку.
Зрозуміло, що в умовах російсько-української війни будь-яка ефективна співпраця між цими представництвами та українським туристичним сектором неможлива. На практиці співробітники цих представництв раз, максимум двічі на рік приїжджають до Києва, вистпають із презентаціями. і все. Жодних реальних дій, спрямованих на стимулювання турпотоків із України, проведення рекламних кампаній своїх напрямків, сприяння у налагодженні ділових контактів, прес-турів та фам-тріпів для українських туристичних компаній та представників наших ЗМІ - усього цього майже не відбувається.
Донедавна із цього правила був лише один виняток: минулого року Єгипет розповсюдив компетенцію свого туристичного представництва у Празі на територію України. А у середині вересня цього року сталася ще одна приємна подія: Туристичне Управління Таїланду відкрило у тій-таки Празі новий регіональний офіс, який опікуватиметься розвитком туристичних зв'язків з країнами Центральної та Східної Європи, у тому числі з Україною.
До Регіону Центральної та Східної Європи належать країни-члени ЄС: Болгарія, Польща, Румунія, Словаччина, Угорщина та Чеська Республіка.
Представництво у Празі е стратегічно важливим для втілення наших планів із розвитку зовнішнього туризму. Ми бачимо країни Центральної та Східної Європи як важливих партнерів із залучення туристів, особливо серед людей, які ще не відвідували Таїланд», - зазначив очільник Туристичного Управління Таїланду пан Ютасак Супасорн (Yuthasak Supasorn) на урочистій церемонії відкриття нового офісу у Празі.
Також пан Супасорн висловив сподівання, що вдосконалена маркетингова стратегія Таїланду, поглиблення співпраці з місцевими туроператорами та авіаперевізниками дозволить збільшити туристичний потік з Центральної та Східної Європи вже у 2016 році. (Очікується, що цього року Таїланд відвідають 379 000 туристів з регіону). Наприкінці свого виступу пан Супасорн представив першого директора представництва Туристичного Управління Таїланду у Центральній та Східній Європі - пані Війаду Шрирангкул (Wiyada Srirangkul).
***
Зазначимо, що в Україні Таїланд традиційно посідає перше місце серед далекомагістральних туристичних напрямків. Ця країна - один з нечисленних напрямків, куди здійснюються прямі авіарейси із Києва. Отже, перспективи розвитку тайського напрямку є досить значними, тому ми - редакція індустріального видання для туристичної галузі - не можемо не вітати такий крок з боку тайської держави. Разом із тим, хотілося б зауважити, що найбільш ефективним розвиток напрямку став би за умови відкриття представництва ТАТ саме в Україні. Або ж делегування маркетингових і представницьких функцій на території нашої держави досвідченій аутсорсинговій компанії, яка має великий досвід у представленні інтересів іноземних авіакомпаній, туристичних об'єктів та регіонів. Наприклад, компанії AVIAREPS Україна.
Разом із тим, МЗУ України мало б розпочати та довести до логічного завершення переговори про надання Україні безвізового режиму для в'їзду в Таїланд. Незважаючи на те, що туристична таїландська віза оформлюється зазвичай на кордоні, по факту прильоту туриста, необхідність її отримання гальмує розвиток комплексних турів з базою в Таїланді, популярність яких щороку зростає.

 

назад >>>