Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Протягом кількох років вітчизняна туристична галузь зазнала неабияких випробувань: спочатку криза 2008-2009 років, потім трагічний 2014-й, коли почалася російсько-українська війна, що триває й донині... Тим не менше, ринок туристичних послуг не зник, професіонали галузі, як і за кращих часів, роблять свою справу, забезпечуючи потребу своїх громадян у відпочинку, ділових подорожах та різноманітних транспортних послугах.
Саме завдяки їхнім заповзяттю й ентузіазмові, усупереч усім можливим негативним чинникам ринок туристичних послуг підтримує свої позиції на належному рівні. А 2016 року спостерігається й хоч і невелике, але відчутне зростання обсягу наданих туристичних і транспортних послуг.
Журнал «Український туризм», як спеціалізоване індустріальне видання, протягом тривалого часу відслідковує ситуацію на ринку, та в міру своїх можливостей підтримує самовідданість професіоналів, закоханих у туризм. Так, кілька років тому Редакційна рада УТ започаткувала галузеву нагороду, яка має назву «Український туризм: кращий». Цією почесною відзнакою, за рішенням Редакційної ради, нагороджуються особи та організації - як українські, так й іноземні -які здійснили видатний внесок у розвиток вітчизняної туристичної галузі.
Цього року, на ознаменування Всесвітнього дня туризму, почесною відзнакою «Український туризм: кращий» нагороджуються:

Компанія «Прем'єр Експо»
За багатолітню підтримку туристичного бізнесу України шляхом створення найавторитетнішого експозиційного майданчика в національному масштабі;
 
Представництво Міністерства туризму Ізраїлю в Україні
За плідний розвиток напрямку, відкриття нових напрямків та сталого зростання туристичних потоків між нашими державами;

Компанія Tickets.UA
За впровадження на українському ринку інноваційних інструментів букінгу та тікетінгу;

Туроператор Adria Hit
За ефективну діяльність на Адріатичному напрямку, зокрема, відкриття нових дестинацій зимового туризму;

Компанія «Магазин круїзів та подорожей»
За багатолітню самовіддану працю в сегменті круїзного туризму та популяризацію круїзних продуктів серед громадян України.
Дякуємо вам, дорогі друзі, за вашу самовідданість! Переконані: разом ми досягнемо нових, визначних успіхів!

 

назад >>>