Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Закарпаття, зі своїм значним рекреаційним потенціалом, сприятливими природними та кліматичними умовами, необхідною для обслуговування рекреаційної галузі інфраструктурою є дуже перспективним регіоном. До відома зацікавлених сторін - кілька інвестиційних проектів.
 
ПРОЕКТ №1: «Гірськолижний комплекс Руська Мокра» передбачає будівництво сучасного гірськолижнього комплексу в урочищі «Климовець» та розміщення системи канатно-крісельних витягів орієнтовною довжиною 1500, 1200 та 500 метрів сукупною довжиною лижних трас 6000 метрів та шириною 40 метрів, при-близною пропускною здатністю 2400 осіб на годину. Біля нижніх станцій гірськолижних комплексів при можливості пропонується встановлювати малі мобільні витяги (без проміжних опор) серії Мульті-ліфт, що дасть можливість обладнати гірські схили довжиною 350-700 м для дітей та дорослих початківців, сноу-тюбінгу, обладнання дитячих ігрових майданчиків за допомогою бебі-ліфтів та мульті-каруселей.
 
ПРОЕКТ №2: «Рахівські велодрезини». Проектом передбачається поширити передовий досвід постіндустріальних країн Європи щодо альтернативного використання ділянок колії незадіяних для перевезення вантажів та пасажирів, зокрема організувати рух велодрезин за маршрутом Рахів - Берлибаш - Центр Європи - Ділове - Держкордон (20 км.) з облаштуванням супутньої сервісної інфраструктури (тунель з лазерним шоу, музей Марамуреської залізниці, готель, ресторан).
 
ПРОЕКТ №3: «Будівництво водного рекреаційного комплексу та організація кемпінгу з готелем «Арданово», Іршавський район. Потенційним інвесторам пропонується долучитись до реалізації проекту по будівництву водного рекреаційного комплексу та організації кемпінгу з готелем.

ПРОЕКТ №4: «Розбудова туристичного комплексу «Дім вина». Вважається, що виноград у Закарпаття привезли римські легіонери, а він тут так прижився, що вже не одне століття є символом цього краю. Кліматичні та надзвичайно сприятливі екологічні умови з мальовничими краєвидами, які створюють сприятливі умови для розвитку зеленого, пішого та кінного туризму, умови для мисливства, збирання грибів та інших активних форм відпочинку є унікальністю даного проекту.
 
ПРОЕКТ №5: «Покращення туристичної привабливості м.Хуст через благоустрій території пам'ятника архітектури національного значення «Руїни Хустського замку» в м.Хуст - охорона та збереження історико-архітектурної пам'ятки національного значення, що підвищить національну самосвідомість та підніме туристичний потенціал області та міста. У 2005 році Хустський замок був внесений до Єдиного державного реєстру пам'яток архітектури національного значення. Реалізація проекту сприятиме збільшенню туристичних потоків у місто, покращенню соціально-економічного розвитку та позитивно вплине на розвиток туристичної галузі в цілому.
Ці та багато інших інвестиційних проектів у галузі туризму запропоновано учасникам міжнародного туристично-інвестиційного форуму, який пройшов на Закарпатті 24 вересня 2016 року. Проведення даного форуму дало можливість представникам туристичної галузі області залучити внутрішні та зовнішні інвестиції, а також налагодити тісну співпрацю з іноземними представниками бізнесу.
Детальніше про проекти можна дізнатися в департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА: economy@carpathia.gov.ua

 

назад >>>