Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Попит на пасажирські авіаперевезення до Китаю щороку зростає в усьому світі, й Україна не є винятком із цієї тенденції. Одним із безперечних лідерів серед іноземних авіаперевізників до Китаю та Азії на українському ринку є авіакомпанія China Southern Airlines, яка протягом останніх років суттєво збільшила продажі свого контенту на території нашої держави. Яким чином це вдалося авіаперевізникові, читачам «Українського туризму» розповідає пан ЧЖУ ЛЯН - Генеральний представник авіакомпанії China Southern в Російській Федерації та країнах СНД, який відповідає за ринок України.
 
- Пане Чжу Лян, розкажіть, будь ласка, що сьогодні являє собою China Southern?
- China Southern Airlines - найбільший авіаперевізник в Китаї, що здійснює рейси в 38 країн світу за більш ніж 210 напрямками польотів, щорічно відкриваючи нові рейси, що дозволяють подорожувати в найрізноманітніші куточки нашої планети. За 28 років своєї діяльності China Southern перетворилася з невеликої авіакомпанії на справжнього гіганта авіаіндустрії, збільшивши парк власних літаків майже в 10 разів - до 700 авіалайнерів. Наразі це найбільша авіакомпанія в Китаї та Азії за обсягами перевезень та флоту. Послугами China Southern Airlines щорічно користуються близько 1оо млн пасажирів. Також ми раді, що постійно зростає кількість українських пасажирів, які подорожують нашими рейсами та вибирають послуги авіакомпанії China Southern Airlines серед всіх інших.

- Чи задоволені Ви розвитком українського ринку?
- Протягом останніх 5 років, що наша авіакомпанія є членом BSP Ukraine, ми дуже раді, що China Southern значно збільшила обсяги продажів в Україні. Бренд China Southern Airlines став більш впізнаваним серед українських пасажирів, завдяки привабливим цінам, гнучкості в плануванні маршрутів, безпеці та якісному обслуговуванню.

- Що пропонує China Southern для українських пасажирів?
- Зараз ми продовжуємо співпрацю з нашими партнерами з альянсу SkyTeam - авіакомпаніями Air France / KLM, завдяки яким пасажири з Києва можуть дістатися через Париж й Амстердам в Гуанчжоу та Пекін. Такі ж вигідні тарифи діють і з найбільшим українським авіаперевізником - авіакомпанією МАУ. У зв'язку із зупинкою повітряного сполучення між Україною та Російською Федерацією, цього року додалася можливість транзиту через Дубай, що набирає все більшої популярності серед пасажирів завдяки зручності та еко¬номії часу при транзиті через цей аеропорт. Нещодавно було підписано угоду і з перевізником Flydubai. Як результат, в українських мандрівників з'явилося ще більше можливостей для вибору й планування своєї подорожі не тільки з урахуванням пункту транзиту, але й з аеропортами вильоту з Києва та Одеси.

- Які особливості продукту авіакомпанії при транзитних перевезеннях?
- Ми помітили, що все більше пасажирів й агентів цікавляться умовами безвізового транзиту через Гуанчжоу. При тривалих перельотах або плануванні маршруту в екзотичні країни Азії чи Австралії, коротка зупинка є вельми доречною. Нагадаю, що громадяни більше 53 країн, в т.ч. і України, можуть здійснити 72-годинну безвізову зупинку в Гуанчжоу при перельоті в треті країни. Відлік цього часу починається з дня, наступного за днем прибуття в Гуанчжоу, що продовжує термін перебування в місті. А при відсутності транзиту рейсами China Southern у той самий день, пасажири можуть скористатися й однією з 2-х безкоштовних пропозицій авіакомпанії - надання безкоштовного розміщення на добу, трансферу аеропорт-готель-аеропорт і харчування - або ж вибрати туристичний пакет в Гуанчжоу в супроводі гіда, що містить карту Гуанчжоу англійською мовою, проїзний на метро на 24 години, вхідний квиток в Музей прикладного мистецтва і мавзолей.

- Які напрямки Вашої авіакомпанії є найбільш популярними серед українських пасажирів?
- Аналізуючи продажі українських агентств за маршрутами польотів, можемо відзначити, що найпопулярнішими для їхніх клієнтів є великі промислові і культурні центри Китаю, такі як: Пекін, Гуанчжоу, Шанхай, Гонконг. Не відстають від них і більш екзотичні напрямки в Південно-Східній Азії, переважно туристичного напрямку: Таїланд, Філіппіни, В'єтнам, а закривають хіт-парад напрямків перельоти в Австралію і Нову Зеландію. До речі, з 12 грудня 2016 року, China Southern розпочинає виконання прямого рейсу в Аделаїду, вже 5-го міста в Австралії, куди China Southern здійснює прямі рейси, після Сіднея, Мельбурна, Перта і Брісбена. Також рік тому, 16 грудня 2015 року, ми розпочали виконання рейсу за новим маршрутом і в Новій Зеландії - міста Крайстчерч, який став 2-м містом після Окленда, куди China Southern здійснює перельоти протягом тривалого часу. Можна сказати, що відкриття нових напрямків в грудні вже стало доброю традицією China Southern.
Загалом, підсумовуючи все вищесказане, ми ще раз хочемо подякувати нашим партнерам, колегам і пасажирам за вибір авіакомпанії China Southern. Ми дуже цінуємо наше співробітництво, відгуки та коментарі, що допомагають нам удосконалювати наш продукт для здійснення комфортних подорожей. Сподіваємося, що наступного року обсяги продажів і пасажиропотік з України тільки збільшаться, а ми, в свою чергу, будемо сприяти тому, щоб China Southern продовжувала тенденцію зростання і надалі тримала провідні позиції на ринку.

назад >>>