Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Мережа автобусних перевезень Polski Bus заявила про відкриття двох нових ліній, які сполучатимуть Польщу з Україною. А саме: лінія U1 поєднує Щецин із Чернівцями, U2 - Познань із Херсоном. Таким чином, українські пасажири мають можливість потрапити до 18 польських міст, включаючи такі популярні дестинації, як Варшава, Люблін, Краків та Вроцлав.
Сполучення здійснюється польською автобусною компанією Ideal Travel у співпраці з українським перевізником Fortuna Reisen. Усі перевезення здійснюватимуться під брендом Polski Bus. У деяких випадках автобуси польського перевізника доїжджають до Львова (лінія U1) та Тернополя (лінія U2), де відбувається пересадка на автобуси української компанії.
Як сказано в повідомленні мережі PolskiBus, «більшість автобусів, які курсують на українських лініях, буде обладнано кондиціонерами, туалетами, електричними розетками, пасажирам надаватиметься доступ до wifi-доступ інтернету». Це стандартний набір послуг для інших ліній мережі. Вочевидь, протягом певного часу очікується обладнання й українських автобусів цими послугами.
Процедура посадки на автобуси, що курсують між Україною та Польщею, трохи відрізняється від стандартної: так, посадка здійснюється лише за роздрукованими електронними квитками, оформленими на сайті polskibus.com, при цьому пасажир повинен мати при собі документ, який дозволяє перетинати українсько-польський кордон. У Польщі та за її межами, де курсують автобуси під брендом PolskiBus, здійснити поїздку можна, продемонструвавши членам екіпажу електронну копію квитка на смартфоні, або ж просто назвати номер підтвердженого бронювання.
Мережа PolskiBus позиціонує себе як лоукостер: за певних умов квиток на її рейси можна придбати за і злотий (6.85 грн. - Ред.). Ще один злотий стягається за оформлення замовлення. Автору цих рядків свого часу вдалося придбати 3 квитки на рейс від Любліна до Перемишля, відстань між якими складає 196 км, за 20 злотих, тобто 137 грн. Однак станом на початок курсування автобусів на українських лініях квитки не були такими дешевими: їхня вартість наводиться у таблиці.
Зауважимо, що вартість квитків на аналогічних лініях альтернативних перевізників є суттєво нижчою. Так, квиток на той самий день (18 листопада) у сполученні Львів - Варшава у маршрутній мережі Ecolines обійдеться пасажиру в 475 грн, автобусами компанії East West Eurolines - ще дешевше: 357 грн. 

назад >>>