Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

2016 РІК став ще одним роком випробувань для туристичної індустрії України. Однак галузь має всі підстави для оптимізму, адже експерти Focus Economics прогнозують у 2017 році зростання економіки України на 2,7%. Очікується стабілізація особистого споживання, довгострокових інвестицій, відтак туризм може відіграти значну роль у майбутньому процвітанні країни.
 
Цільова підтримка від Hahn Air
У світлі такого розвитку подій компанія \ Hahn Air, провідний експерт у сфері продажу квитків, продовжуватиме допомагати турагентам розумними сервісами та надійною технічною підтримкою. Цього року наше представництво в Україні відсвяткувало свій 5-річний ювілей. З серпня 2011 року
воно тісно співпрацює з більше ніж 320 туристичними агентствами по всій Україні, беручи участь у торгових виставках і пропонуючи тренінги та презентації своїх продуктів, сервісів та понад 300 авіа-, залізничних і шаттл-партнерів.
«Ми хочемо подякувати всім нашим клієнтам за незмінну співпрацю та відданість. Сподіваємося, що зможемо допомогти нашим агентам побачити значне зростання прибутків у 2017 році і бажаємо всім щасливого і результативного Нового року», - говорить Олександра Таран, директор з питань по роботі з клієн-тами в Україні.

Нові партнери у 2016 році
Щоб допомогти турагентам збільшити виручку, Hahn Air постійно розширює свій портфель перевізників. Лише у 2016 році компанія підписала 44 нові партнерські угоди, 22 з яких - це інтерлайн-угоди з авіакомпаніями, які тепер доступні для оформлення на квитках HR-169 під власним кодом. Серед
них Blue Air (0B), Vietjet Aviation (VJ), Thai Airlines (TG), FlyOne SLR (5F), Bek Air (Z9) і Jetstar Asia (3K).
Крім того, компанія Hahn Air радо привітала 21 нового H1-Air партнера, чиї послуги зазвичай не доступні в системах ГДС. 2016 рік відмічений угодами з Tus Airways (U8), Borajet Airlines (YB), Saratov Airlines (6W), Citywing (V9), Afrijet (J7) і це далеко не весь перелік. Тепер їх можна бронювати під кодом бронювання H1 і оформляти на документах HR-169.
Нарешті, Hahn Air задіяла свого першого поромного партнера, Buquebus, аргентинсько-уругвайську компанію, яка надає послуги шаттл-перевезень між Буенос-Айресом (BBE) і Монтевідео (FMV). Тепер її послуги доступні у всіх основних ГДС під кодом бронювання 5W (5W-Rail & Shuttle).
 
Благодійний фонд Hahn Air Foundation
Фонд Hahn Air Foundation and Friends з 2012 року підтримує по всьому світу проекти, які допомагають, особливо жінкам і дітям, вибратися із злиденного існування. З нинішнього року ця благодійна організація бере участь у соціальному молодіжному проекті в центрально-українському місті Знам'янка. Внаслідок нинішньої політичної обстановки регіон потерпає від слабкої економіки і місцева молодь та підлітки часто мають обмежені можливості, коли мова заходить про соціальну інтеграцію та стійкість. Багато з них наражаються на небезпеку зловживання алкоголем і наркотиками через розчарування й відсутність альтернатив. Ініціатива за підтримки "Hahn Air Foundation and Friends" пропонує суспільні заходи, які відкривають можливості для кращого майбутнього, зокрема, заняття спортом, театральні майстерні, молодіжні табори, а також підтримку кустарних промислів.
 
300+ партнерів - один квиток
Hahn Air - це авіакомпанія-член IATA, яка впродовж майже 20 років спеціалізується на наданні послуг з продажу і бронювання квитків у сегменті B2B. Завдяки рішенням Hahn Air турагенти можуть продавати квитки перевізників, які зазвичай не мають можливості оформляти. З будь-яких питань щодо оформлення квитків турагенти можуть звернутись до нашої глобальної служби Service Desk, яка здійснює підтримку 24/7 за адресою service® hahnair.com або телефоном 0 800 501125 (дзвінки з території України безкоштовні).

назад >>>