Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Астрологічні прогнози не втрачають своєї популярності серед широкого загалу, незважаючи на розвиток науки й техніки. Пояснення цьому явищу можуть бути різними, проте фактом залишається сталий попит на гороскопи й прогнози в усіх аспектах нашого життя, в тому числі й у туризмі. А тому туристичному агенту завжди варто мати під рукою галузевий астрологічний прогноз - хоча б для того, щоб оперативно проконсультувати небайдужого до астрології клієнта. Врешті-решт, якщо дані астропрогнозу можуть схилити туриста до придбання туру - кому від цього буде погано?
Отже, пропонований читачам «Українського туризму» гороскоп подорожей на 2017 рік рекомендує навіть тим із туристів, хто не любить надовго залишати рідну обитель, відправитися в далеку дорогу. Хоча для повноцінного відпочинку відмінно підійдуть і вітчизняні простори. Головне, щоб турист сам вирішив, яка країна близька йому по духу, та де йому буде максимально комфортно. Для допитливих особистостей ідеальним місцем для поїздки виявляться країни, де багато історичних пам'яток. Ну, а традиції різних народів, знайомство з їхньою культурою, відвідання знаменитих музеїв - відмовитись від такого просто неприпустимо!
Таким чином. гороскоп подорожей на 2017 рік порадить клієнтам туристичних компаній вибрати не тільки відповідний місяць, а й країну, куди можна поїхати та повернутися з багажем вражень. Тим більше, що в поїздці до іншої країни можна зав'язати романтичні знайомства, побачити масу цікавого і чудово відпочити. Утім, усе це можливо і на теренах своєї держави.

Овен: зміна наздоганяє зміну
Для представників цього зодіакального знаку 2017 рік стане періодом, повним вражень. Швидкість змін, які виникатимуть, буде такою, що іноді Овни почуватимуться втраченими. Та в будь-якому разі нудьга до них не добереться.
Овну в січні захочеться відправитися в подорож, тому він робитиме все можливе для здійснення мрії. Але в якості маршруту краще вибирати не ту країну, де можна поніжитися на пляжі, а місце, де є визначні пам'ятки історії. Астрологічний прогноз для представників знаку Овна обіцяє незабутні екскурсії по нових місцях. Овнам захочеться опанувати мову чужої країни, познайомитися з кухнею й традиціями народу, що її населяє. Навколишня природа, звичаї та архітектура стануть особливо цікаві Овну в рік Півня.
Подорож Овен сам зможе зробити незабутньою, якщо візьме з собою за компанію кохану людину. Наприкінці травня і в червні представник цього знаку поїде за кордон і вибере для відпочинку південну країну. Головне в цій подорожі - бути поміркованим у дегустації нових страв, бо в іншому випадку форми Овна від такої екзотики почнуть помітно округлятися.
Крім того, в Овна протягом 2017 року з'явиться бажання відвідати туристичні принади своєї країни. Для цього потрібно знайти час у серпні й вересні. Тим більше, що до того часу Овен і грошей заробить, і знайде компанійського супутника для поїздки.
У листопаді представникові знаку Овна краще відпочити вдома в колі близьких людей. Для поїздки за кордон час малопридатний. Ну, а в грудні 2017 року Овну можна сміливо відправитись у дорогу, особливо якщо йому вдасться «спіймати» «гарячу» путівку. Якщо ж Овен обере західну або північну країну, то йому доведеться добряче розщедритися. Не варто витрачатися на дорогі покупки, а краще віддати перевагу екскурсіям.
 
Телець: лише амбітні цілі
Представники знаку Тельця намагатимуться в цьому році досягнути великих звершень, до того ж, у кожній сфері їхнього життя. Потреба досягнень буде у них дуже сильно визначати всі напрямки діяльності.
Що ж до подорожей, то якщо Телець давно не покидав рідні простори, то в рік Півня йому теж варто почекати з подорожами. В арсеналі чимало авральної роботи і домашніх справ, які не можна залишати без уваги. Січень 2017 року є особливо завантаженим місяцем для Тельця, тому планувати поїздки йому не слід. Зате в лютому й березні 2017 року Телець вирішить взяти путівку й відправитися в країни Сходу або на Південь. Після такого відпочинку додасться енергії для плідної роботи.
Астрологічний прогноз на 2017 рік рекомендує Тельцю в червні взяти відпустку й обрати бажаний маршрут. Не дивно, якщо Телець віддасть перевагу вітчизняним дестинаціям. Наприкінці місяця можна «догуляти» відпустку на дачі. Тим більше, що садити й будувати Тельцю сподобається не менше, ніж їздити по світу.
У середині липня й у серпні Телець організує поїздку за кордон. Вибір країни залежатиме як від внутрішньо¬го настрою, так і бюджету поїздки. Та як би там не було, подорож протягом 2017 року подарує Тельцю незабутні враження та масу цікавої інформації. Перебуваючи в іншій країні, він може відвідати місцеві пам'ятки й виставки, а також скуштувати екзотичні страви.
У вересні й жовтні Тельцю краще не планувати далекі поїздки. Особливо, якщо спливуть невирішені робочі питання. Зате в грудні 2017 року Телець забажає пригод, тому рвоне до турагенції й купить путівку за кордон. У нього з'явиться бажання не тільки вивчити культуру країни, але й іноземну мову.
 
Близнюки: у пріоритеті - розвиток
Представники цього зодіакального знаку зосередяться протягом 2017 року на власному розвитку. Нові захоплення та пошук свого власного шляху у професії поглинатиме їх без залишку, а можливість мандрувати лише допомагатиме слідувати обраним шляхом та досягати намічених цілей.
«Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати». Це висловлювання Близнюки візьмуть на замітку, тому з радістю виділять у своєму графіку час для поїздки. Астрологічний прогноз на 2017 рік рекомендує Близнюкам вирушати у відпустку з друзями. В такому випадку дорога виявиться легкою, а відпочинок у квітні - незабутнім. Не виключено, що саме тоді Близнюки відвідають улюблені місця.
У липні й серпні 2017 року представникам цього зодіакального знаку варто поїхати за кордон, де вони дізнаються багато цікавого. У виборі країни потрібно орієнтуватися на поради турагенції. Тоді Близнюки і гроші заощадять, та й зануряться в атмосферу комфорту.
У вересні 2017 року Близнюкам краще активно відпочити. Заряду бадьорості додадуть дайвінг, походи і сходження в гори. Близнюки по натурі авантюристи, тому повинні вибудувати відпустку згідно з пристрастями. Але про екскурсії протягом року Півня забувати теж не варто.
Жовтень 2017 року Близнюки вирішать помандрувати країнами далекого зарубіжжя. В цьому випадку можна вибрати країну, яку вже неодноразово відвідували.
Варто наголосити, що подорож 2017 року Близнюки запам'ятають надовго, якщо візьмуть в поїздку членів сім'ї. Очікуються вигідні знайомства, якщо створити умови для інтелектуального відпочинку. У листопаді 2017 року Близнюкам краще скасувати поїздки, щоб не пошкодувати про втрачений час. Зате в грудні Близнюки вирушать у путь-дорогу. Особливо вдалий маршрут – закордонні країни.

Рак: настають часи випробувань
Для представників цього знаку 2017 рік стане часом великих ідей, проте їм доведеться дотримуватися балансу між професійною діяльністю та родинним чи особистим життям.
Що ж до подорожей, то Раки по натурі є домосідами, тому їм нелегко зрушити з насидженого місця. Тим більше, якщо це місце їх цілком влаштовує. Але в рік Півня навіть Ракові захочеться урізноманітнити своє життя і внести до нього нові враження.
Вже у січні 2017 року Рак обере маршрут для подорожі та, нарешті, залишить рідні краї. Нехай поїздка буде недовгою, але незнищенний і яскравий слід в душі Рака все одно залишить. Вже в лютому представникові цього знаку доведеться знову зануритися в роботу й домашні клопоти. Астрологічний прогноз на 2017 рік радить Ракові віддати перевагу не активному, а інтелектуальному відпочинку. Хоча, якщо в березні чи квітні буде сонячна погода, то можна компанією вибратися на природу або відправитися в село до родичів.
У травні Рак відвідає місця, які сповнені давніми традиціями та вважаються родоначальниками релігійних напрямків. Поринути в історичні цінності, культуру країни і традиції - це так пасуватиме загадковій та мрійливій натурі Рака... У червні і липні Рак організує подорож разом із друзями. відправившись туди, де «живуть» його спогади. Скоріш за все, вибір буде зроблено на користь тієї країни, де багато води і є можливість відпочити від міської суєти. У вересні Рак буде довго «розгойдуватися» на подорож, але в останній момент різко зірветься з місця і покине домівку на пару тижнів.
Восени 2017 року Раку варто більше часу проводити на дачі, або поїхати відпочивати в сусіднє місто. Ну, а в листопаді можна взяти путівку в санаторій або лікувальний курорт. Тим більше, що Раку в рік Півня потрібно бути особливо уважним до свого здоров'я. Грудень - ідеальний місяць для подорожей за кордон.

Лев: погляд на світ крізь рожеві окуляри
2017 року Леви відчують прилив сил й ентузіазму, з посмішкою візьмуться за речі, які ще донедавна відкладали на потім.
Астрологічний прогноз рекомендує Левам у січні й лютому відпочити в стінах домівки. Навіть якщо вітер змін грає в гриві Лева, йому все одно не варто надовго залишати близьких людей. Утім, у квітні ситуація різко зміниться, як і обставини в особистому житті. Лев вирішить взяти чергову відпустку і поїхати туди, де немає чогось важкого. У сенсі, захочеться відпочити повноцінно і без думок про роботу.
У травні 2017 року Лев теж удома не затримається, бо навкруги птахи співають, сонце світить і свята «на носі». Бажано взяти кілька відгулів та й відправитися в далекі краї. Напрямок подорожі Лев вибере сам, хоча до порад туристичного агента теж прислухається. Південь або Захід? І те, й інше буде в радість втомленому Леву в червні 2017 року. Ну, а в липні можна провести час на природі, на дачі або в турпоході.
Утім, може трапитись так, що далека подорож 2017 року Левові здасться занадто дорогим задоволенням, тому він обере риболовлю, шашлики і коло давніх друзів. У серпні Лев віддасть перевагу поїздці на своєму автомобілі по рідному краю. Адже він настільки привабливий і гарний, що дух захоплює. До речі, неодружений Лев у дорозі може зустріти свою другу половинку - несподівано і негадано.
Вересень і жовтень не дуже сприятливі до подорожей, хоча Левові буде важко всидіти вдома. Захочеться змінити місце, а також осягнути щось нове й цікаве. У грудні 2017 року Лев отримає максимум задоволення, якщо відвідає країну, яку давно мріяв побачити.

Діва: революційні часи
На представників цього зодіакального знаку чекає багато. Часом дуже багато різноманітних справ та ініціатив, від яких цілком можливою є серйозна втома. Та останнє, що може спіткати Дів 2017 року – це нудьга.
Що ж до подорожей, то Діва вибирає лише ті маршрути для подорожей, яким повністю довіряє. Це у неї «в крові», тому «хоч куди» і «хоч з ким» представники цього знаку не поїдуть. У січні 2017 року Діва придбає путівку в країну, де можна не тільки позасмагати на пляжі, але й відкрити щось нове. У квітні у Діви з'явиться бажання відвідати родичів, які живуть в іншій країні. Якщо в рік Півня буде така можливість, то варто за неї вчепитися. На травневі свята, всупереч домовленостям друзів, Діва організовує піший похід в гори. Не одна, звичайно ж, а зі справжніми знавцями відпочинку на природі.
У червні Діва візьме відпустку й придбає путівку за кордон. Не дарма ж протягом тривалого часу накопичувалися гроші на розваги й екскурсії! Вибір упаде на невелике старовинне містечко на Півдні або Заході, де Діва почерпне багато незвичайного й історично цінного.
Подорож 2017 року Діва не забуде ніколи, якщо вона відбудеться в липні. Тільки не варто вирушати в дорогу з незнайомими людьми. Навряд чи вийде душевно відпочити далеко від дому. Серпень підходить для турпоходів і риболовлі, тому Діва не упустить можливості використати відпустку з користю. Вересень 2017 року - ідеальний час для відпочинку в колі сім'ї або на дачі. Діва в рік Півня всім серцем прагнутиме туди, де можна відволіктися від проблем, суєти й «поспілкуватися» з природою. Зате у грудні на Діву очікують не тільки приємні поїздки з метою відпочити, а й відрядження, під час яких доведеться працювати.
 
Терези: поступ нового
Для представників цього зодіакального знаку 2017-й стане роком прориву, часом важливих рішень та нових можливостей. Головне - обрати для них якнайсприятливіший момент.
По натурі Терези є життєрадісними, тому й країну для відпочинку вони зазвичай обирають під стать собі. У січні й лютому 2017 року представникам цього знаку навряд чи вдасться змінити домашню обстановку на щось нове та яскраве, але вже в квітні Терезам «світить» відпустка. Астрологічний прогноз на 2017 рік радить цьому знаку відправитися туди, де тепло й весело. Тільки так можна підбадьоритися і забутися після невдалого роману.
У травні 2017 року Терези будуть раді тому, що мають. Сім'я і друзі поруч, а ось відпустка поки тільки в планах. Хоча риболовля й турпоходи додадуть Терезам настрою. Оточивши себе друзями, представники цього знаку в рік Півня ані на секунду не відчують себе самотніми. 
Червень 2017 року для Терезів стане насиченим на поїздки місяцем. Подорож у цей час принесе Терезам море захоплення і романтичне знайомство. Краще вибирати тур за кордон і не відмовлятися від «горящих» путівок. Південь, Захід або східне узбережжя? Терезам у серпні захочеться побувати скрізь, але роботу не кинеш. Хоча, якщо взяти тиждень відгулів, то можна реалізувати найсміливіші мрії.
У вересні Терези підуть у відпустку і дозволять собі подорож. Але, якщо начальство попросить попрацювати, то варто змиритися. Для смутку немає причини, Терези часто відпочиватимуть на природі. Листопад - відмінний час для поїздки до теплого моря. На вулиці холодно і похмуро, а Терези засмаглі й радісні повернуться додому. Завдяки відпочинку в санаторії або профілакторії можна поправити здоров'я в грудні 2017 року.
 
Скорпіон: далекоглядна обачливість
Представники цього зодіакального знаку будують плани на віддалену перспективу, обмірковуючи можливий хід подій, проте не люблять фокусуватися на сьогоденні. Виходячи із цього, Скорпіони планують свої мандрівки та подорожі.
Цей знак обожнює подорожувати, але робить це не так часто, як хотілося б. Робота, дім, обов'язки... Та вже якщо вирветься в далеку поїздку, то повертається з неї абсолютно іншою людиною. Море вражень і нові знайомства впливають на Скорпіона благотворно. На початку 2017 року цьому знакові краще займатися побутовими справами, тому планувати щось на кшталт далекої подорожі йому не варто. Але вже у квітні чи травні є шанс купити путівку за вигідною ціною і відправитися туди, де немає турбот.
Астрологічний прогноз на 2017 рік обіцяє Скорпіону в червні чудовий відпочинок далеко від дому. Це може бути як закордонний тур, так і екскурсії по вітчизняним туристичним дестинаціям. У липні й серпні 2017 року Скорпіон матиме пару днів у запасі, щоб втекти з міста на лоно природи. Поблизу від річки чи озера можна відпочити анітрохи не гірше, ніж на морському узбережжі.
Незважаючи на загальну тенденцію планувати події на віддалену перспективу, в жовтні Скорпіон організує спонтанну подорож, і вона стане незабутньою та вражаючою у всіх сенсах (хоча не факт, що пройде відповідно до початкового плану). Нові зустрічі, знайомство з культурою країни і незвичайні традиції - все це для Скорпіона буде, як подарунок долі.
У листопаді Скорпіон почуватиме себе чудово в домашній атмосфері. Навіщо кудись їхати, якщо можна відпочити в улюбленому місті? Грудень – місяць напружений, але Скорпіон «вкраде» кілька днів і полетить з коханою людиною в романтичну подорож. Рік Півня завершиться найкращим чином, а сил і натхнення після поїздки додасться вдвічі.
 
Стрілець: час для підсумків
Представники цього зодіакального знаку протягом 2017 року докладно зрозуміють, як їхні дії впливають на майбутнє, і все залежне від них зроблено для покращення їхнього становища у майбутньому.
При всьому при тому, навіть у такій ситуації Стрільці не відмовлять собі в задоволенні мандрувати. Здається, що цей знак з'явився на світ із рюкзаком за спиною і туристичною путівкою в руці. Без подорожей він життя не уявляє, відтак робить все, щоб не сидіти вдома. Уже в січні 2017 року Стрілець вирушить пізнавати чужу країну, закохається в її культуру, кухню та звичаї. Додому привезе багаж вражень, сувеніри та кухарську книгу.
Чергова поїздка Стрільця, скоріш за все, відбудеться на початку літа. Червень 2017 року стане врожайним на дорожні пригоди, які запам'ятаються на все життя. Астрологічний прогноз на 2017 рік не радить Стрільцю купувати путівку в іншу країну, адже можна чудово відпочити і вдома. Особливо, якщо місця красиві, історичні та Стрільцем не досліджені.
У липні Стрілець отримає враження не тільки від тих місць, де побуває, але і від людини, з якою познайомиться в іншому місті. Банальний роман в рік Півня переросте у щирі почуття. У серпні Стрільцеві не варто зриватися з «насидженого» місця, а краще відправитися в похід - з ночівлею, багаттям і піснями під гітару. «Гарячі» тури зацікавлять Стрільця у вересні й жовтні. Вони дозволять заощадити гроші, та й час на збирання документів. Якщо є можливість, то Стрільцеві варто поїхати туди, де він був багато років тому. Ця подорож стане для Стрільця знаковою, якщо тільки він не змінить плани. У листопаді представникові цього знаку можна з'їздити до родичів у гості, а так само частіше бувати на природі й риболовлі. Ну а в грудні Стрілець зробить коханій людині сюрприз - романтичний круїз.
 
Козеріг: оптимістичні часи
Для представників цього зодіакального знаку 2017 рік стане періодом випробувань та змін. Проте, в силу природного оптимізму, Козеріг сприйматиме їх належним чином, Тож не в останню чергу завдяки цьому все врешті-решт поверне на краще.
Що ж до подорожей, то 2017 рік обіцяє Козерогові чимало поїздок, як далеких, так і по рідному краю. Серйозний і трохи старомодний по натурі Козоріг буде радий будь-якому відпочинку, лише б він був законним і повноцінним. У січні й лютому пропозицій поїздок та мандрів вистачатиме, та більшість із них Козерогам доведеться відхилити через термінову роботу та обов'язки.
У березні Козеріг візьме кілька днів від відпустки і вирушить підкорювати «дикий» Захід. Головне, щоб клімат був підходящий і для здоров'я корисний. Козеріг по-справжньому захопиться країною, куди відправиться, її культурою й самобутністю. Щоб не відчувати мовного бар'єру, почне вже в літаку або поїздці вивчати основи іноземної мови.
Подорож 2017 року Козерогові запам'ятається надовго, якщо її буде організовано в червні. Хоча залишати рідні простори зовсім не обов'язково. Можна проїхатися звичним маршрутом або звернутися за допомогою до екскурсовода. Якщо Козеріг у липні 2017 року поїде до моря, то точно повернеться додому з другою половинкою. І це буде не просто курортний романчик, а справжня і прекрасна любов.
У вересні Козерогові краще нікуди не їхати, тим більше, що роботи буде сила-силенна. Листопад 2017 року - час клопіткий, коли доведеться доглядати за літніми родичами або дітьми. Ну, а в грудні Козеріг буде щасливий від того, що друзі запросили на риболовлю та полювання. Хіба може бути щось краще за відпочинок на природі, на турбазі і в колі близьких людей? Для Козерога - навряд чи.
 
Водолій: довгоочікувана рівновага
Як ніколи раніше, цього року Водолії поринатимуть своїми думками у майбутнє. Більшість здійснюваних представниками цього знаку вчинків буде сплановано. Й мало що в їхньому житті відбуватиметься спонтанно.
В яку б країну Водолій не відправився, йому скрізь добре і він всюди «свій». Дійсно, такої адаптованої до будь-яких ситуацій людини не знайдеш. У квітні 2017 року Водолієві потрібно повністю присвятити себе дачі, посадці овочевих культур та будівництву лазні на ділянці. Ну а вже у травні можна зі спокійною совістю відправлятися в далеку поїздку.
Астрологічний прогноз на 2017 рік не радить Водоліям у червні купувати путівку за кордон. Особливо, якщо становище з грошима критичне. Краще відпочити в рідних місцях або купити екскурсійний тур по вітчизняним туристичним принадам. Музеї, виставки, концертні зали - все це подарує Водолієві в рік Півня незабутні відчуття.
У липні 2017 року Водолієві захочеться різко змінити ту обстановку, яка діє гнітюче. Втома накотить з такою силою, що навіть відпочинку на турбазі він буде радий. До речі, не варто від нього відмовлятися, як і від риболовлі. У липні й серпні має відбутися поїздка за кордон у компанії друзів. Подорож 2017 року подарує Водолієві не тільки враження від архітектури та історичних місць, а й нову любов.
У листопаді Водолій буде готовий хоч на край світу поїхати, аби вдома не нудьгувати. Тим більше, що після напруженої роботи потрібно як слід розслабитися. А що може бути краще, ніж засмага, масаж, розваги та море емоцій. Водолій візьме законну відпустку, купить путівку і майже в домашній піжамі й тапочках сяде в літак. Нічого дивного, адже для нього це довгоочікуваний відпочинок.
 
Риби: любов до спонтанності
Для Риб 2017 рік буде часом особливим. Якщо щось давно у Вас не виходило, в цьому році це найкращий момент, щоб, нарешті, вийшло.
Представники цього знаку люблять відпочивати й подорожувати, але тільки не за планом. Нехай все відбувається випадково, спонтанно і без суворих правил. Хоча документи збирати (або й закордонний паспорт оформлювати) в рік Півня таки доведеться. Тим більше, що вже в січні 2017 року на Риб чекає чергова відпустка й подорож за кордон.
У квітні Риби не горітимуть бажанням залишати рідну країну. Як то кажуть, нас і тут непогано годують. Якщо є парочка відгулів, то астрологічний прогноз на 2017 рік радить Рибам взяти екскурсійний тур по містах, в яких вони давно хотіли побувати. Травневі свята бажано провести з сім'єю й друзями на природі.
У липні 2017 року Рибам навіть не варто мріяти про далекі країни, поїзди та перельоти. Кращий відпочинок - це санаторій або відома оздоровниця. Особливо, якщо здоров'я серйозно підірване, а фінанси «співають романси». У серпні становище відчутно зміниться, тому Риби зможуть дозволити собі закордонне турне. Бажано поїхати туди, де можна побалувати свої гастрономічні та естетичні смаки. Закордонну подорож Риби вирішать організувати в листопаді. Відпустка буде повністю присвячена тій країні, де багато сонця, усмішок й оптимізму. Тим більше, що Рибам так цього не вистачає. Грудень підходить для лікувального курорту, відпочинку на природі й прогулянок по парку з коханою людиною. Чим спокійніше і гармонійніше пройде рік Півня, тим щасливіше себе будуть почувати таємничі Рибки.

 

назад >>>