Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Британська компанія Hoppa, яка надає послуги аеропортових трансферів по всьому світові, опублікувала за результатами 2016 року рейтинг найдорожчих та найдешевших туристичних дестинацій світу. Критерієм оцінки в рейтингу є сумарні витрати одного індивідуального туриста, який споживає стандартний набір послуг (ночівля у готелі, харчування в ресторані та/чи кафе, напої, місцеві поїздки на таксі та/ або міському транспорті, екскурсії та розваги) протягом однієї доби. Сумарні витрати позначено у британських фунтах стерлінгів. Усього в глобальному рейтингу відзначено 84 туристичні дестинації в усьому світі.
Як бачимо, українська столиця є однією з найдешевших світових туристичних дестинацій (графік 2). Цікаво, що значна кількість популярних для українців туристичних центрів теж розташувалися відносно недалеко від Києва (графік 3).
Крім сумарних витрат для індивідуальних туристів, рейтинг містить кілька позицій ,які відображають найдорожчі та, відповідно, найдешевші дестинації з точки зору окремих послуг для мандрівників, такі, як про¬живання у готелі, обід, стандартна пляшка вина, пінта пива, харчування у фастфуді, послуги таксі, автобусний оглядовий тур містом і т.д. Практично всюди Київ фігу¬рує як одна з найдешевших дестинацій. Так, на думку упорядників рейтинга, в українській столиці найдешевшими є чашка кави на вулиці (94 пенси), автобусний тур містом (7.50 фунтів), одні з найдешевших м'ясних бургерів (1,98 фунтів, 2 місце серед найдешевших) та плашка вина (3,66 фунтів, 2 місце). Порівняно недороге у Києві й таксі: проїзд на відстань у 3 км коштує 1.77 фунтів стерлінгів. 7 місце серед найдешевших). Це удвічі дорожче, ніж у найдешевшому місті у цій категорії - Каїрі, де проїзд на таку ж дистанцію коштує усього 84 пенси, але більше ніж у 9 разів дешевше, ніж у швейцарському Цюріху (16,20 фунтів, 1 місце серед найдорожчих).
Таким чином, ці дані можна використовувати як аргумент для формування інкамингових туристичних потоків до України. Особливо ефективно такі дані виглядатимуть у поєднанні з показниками безпеки для іноземних туристів, які розвіюватимуть міф про те, що Україна є небезпечною через військовий конфлікт на сході держави.

 

назад >>>