Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Власник найвідомішого та найбільшого європейського бренду ECOLINES, який здійснює автобусні міжнародні перевезення в більш ніж 20 країн Європи, країн Балтії, Україну та Білорусь, нещодавно придбав автобусну компанію, що здійснює перевезення під брендом «АВТОЛЮКС».
У зв'язку із цією трансакцією ринок пасажирських автобусних перевезень дещо переформатовується. У компанії «Українські лінії», яка на території нашої держави оперує під брендом ECOLINES, повідомляють про плани масштабного розвитку обох торговельних марок в Україні. Таким чином, бренд «АВТОЛЮКС» залишатиметься на ринку.
Що ж до змін у політиці та сервісі перевізника, то в компанії наголошують, що вже незабаром якість внутрішніх автобусних перевезень має скласти значну конкуренцію іншим видам транспорту, таким, як залізничний та авіаційний. При цьому конкурентними мають стати не тільки якість, але й вартість проїзду та додаткових послуг для кінцевого споживача.
Наразі здійснюється повне оновлення автопарку, який є найбільшим в Україні. Сам автопарк складається з 45 автобусів, які постійно задіяні на рейсах.
Із найпопулярніших маршрутів у внутрішньому сполученні можна відзначити відцентрові, такі, як: Київ-Одеса, Київ-Харків, Київ-Дніпро, Київ-Полтава, Київ-Запоріжжя та Київ-Кременчук. У стратегічні плани компанії входить істотне розширення географії маршрутів, у тому числі запуск хордових напрямків на кшталт Одеса - Львів чи Дніпро - Харків, а також запровадження кодшерингових та інтерлайн-переве-зень по всій маршрутній мережі. Крім того, ECOLINES планує суттєво поліпшити сервіс у рамках маршрутної мережі «АВТОЛЮКС». Так, найближчим часом кожен пасажир, який віддасть перевагу цьому бренду, зможе під час подорожі безкоштовно користуватися такими сервісами, як біотуалети, клімат-контроль, розетки біля кожного сидіння, а також мультимедійними сис¬темами, які буде встановлено на спинках сидінь авто¬бусів. Власне кажучи, рівень сервісу «АВТОЛЮКСУ» підтягнеться під європейські стандарти, за якими
працює ECOLINES.
Таким чином, досвід надання європейського сервісу буде впроваджено в локальний бренд. Сподіваємося, що якісні й комфортні поїздки тепер стануть доступні кожному українцеві.
Розвиток обох брендів здійснюватиметься під гаслом: «Відкривайте нові країни з ECOLINES, повертайтесь до дому ЗАВЖДИ з АВТОЛЮКС».
 
ВІД РЕДАКЦІЇ
Бренд автобусних перевезень ECOLINES було започатковано 1997 року, коли державне підприємство «Укрінтеравтосервіс», яке входило до структури Міністерства транспорту України, у партнерстві з латвійською компанією Norma-A організувало регулярне автобусне сполучення між Києвом та Ригою високо-комфортабельними автобусами Neoplan. У подальшому право на бренд ECOLINES перейшло до приватного власника.
Компанія «ААЗ Трейдинг Ко», яка надавала послуги пасажирських та багажних автоперевезень по тери¬торії України під брендом «АВТОЛЮКС», також почала свою діяльність 1997 року. Заснована близькосхідними інвесторами, компанія вперше в історії України масово імпортувала та вивела на український ринок автобуси Mitsubishi Princess, запровадивши при цьому відповідні для того часу стандарти сервісу як на борту, так і на автостанціях та автовокзалах. У подальшому автобусний парк було послідовно замінено на лайнери Mitsubishi TENDA, які здійснюють внутріш-ньоукраїнські перевезення і сьогодні.

 

назад >>>