Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

AMADEUS постійно розробляє й удосконалює продукти, за допомогою яких різні агентства можуть впевнено вести свій бізнес. Нещодавно ми вивели на ринок локальний екстранет Amadeus Direct, за допомогою якого українські агентства з невеликим і середнім обсягом бронювань можуть ще ефективніше управляти своїм бізнесом і взаємодією з Amadeus.
Що собою являє Amadeus Direct?
Це система кабінетів користувачів для їхньої ефективної взаємодії з Amadeus. Завдяки цьому рішенню користувачі можуть:
• швидше одержувати відповіді на запитання функціонального характеру;
• довідатися більше про продукти і відразу ж їх замовити;
• побачити статистику власної продуктивності;
• отримувати інформацію щодо того, який портфель рішень доступний їм на поточну мить (підключені продукти);
• бути в курсі останніх новин від компанії Amadeus та індустріальних новин;
та багато іншого.
 
УСІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ КОРИСТУВАЧІ ГАРАНТОВАНО ОДЕРЖАТЬ ЗНИЖКУ В РОЗМІРІ 20% НА БУДЬ-ЯКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС, ТРЕНІНГ АБО ВЕБІНАР ВІД «АМАДЕУС УКРАЇНА» ДО КІНЦЯ ЦЬОГО РОКУ
 
З Amadeus Direct навіть невеликі агентства мають можливість швидко підключити нові рішення і користуватися тими ж технологічними можливостями, як і великі: ви можете отримати доступ до послуг і ексклюзивних пропозицій, замовляти продукти Amadeus усього за кілька кліків, відстежувати виконання повсякденних завдань, управляти своїм обліковим записом, контролювати рахунки, обробляти заявки, вести бухгалтерський документообіг тощо.
До переваг цього рішення можна зарахувати інтерактивний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє розпочати роботу навіть агенту-новачку - без спеціального навчання. Amadeus Direct містить набір інструментів, доступний за стандартним прайсом, однак для зручності й економії ми зібрали їх у пакетні пропозиції. Наприклад, при замовленні пакета Premium агент одержує до 250 безкоштовних додаткових транзакцій в інструменті Master Pricer Expert; в Amadeus All Fares + 100 безкоштовних транзакцій.
Крім того, для агентів стають доступними такі інструменти, як авіаційний блок, Amadeus Content Inn, Amadeus Content Rail International, Amadeus LCC, залізничне бронювання.
Amadeus Direct - це зручний і функціональний інструмент, що дозволяє вам бути на зв'язку й контролювати свій бізнес 24/7. Зареєструйтеся зараз і оцініть переваги роботи з нами! direct.amadeus.com
«Сучасний ринок дуже динамічний, а клієнти усе вимогливіші. Бажання користуватися максимальною підтримкою за міні¬мальних тимчасових витрат, бути залученим до усіх бізнес-процесів і легко управляти ними - цілком логічне. У свою чергу, у компанії Amadeus, паралельно з активною розробкою нових рішень і вдосконаленням існуючих, було ухвалено рішення задо¬вольнити потребу клієнтів в автоматичному адмініструванні й контролі роботи з ними. Саме для цього й призначений індиві¬дуальний онлайн-кабінет агента - Amadeus Direct! Ми певні, що він зможе полегшити роботу й комунікацію з нами. Якщо вам необхідно порекомендувати надійного консолідатора або у вас виникнуть питання, що стосуються Amadeus Direct або будь-яких інших наших продуктів, я з радістю відповім на них на стенді «Амадеус Україна» на виставці UITT2017: «УКРАЇНА - подорожі й туризм», яка відбудеться в Києві з 29 по 31 березня 2017 у МВЦ. Завітайте до нас на стенд Е5-3, ми будемо раді зустрічі»
Дмитро Обухов, менеджер по роботі з клієнтами в «Амадеус Україна»

назад >>>