Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Європейська секція Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) опублікувала підсумкові дані за 2016 рік, які ілюструють зміни показників пасажиропотоків через повітряні гавані європейського субконтиненту.
Редакція «Українського туризму» відсортувала наявні дані саме за показниками зростання пасажиропотоків. Тим не менше, ми наводимо й підсумкові показники, які ілюструють абсолютні дані pax-flow: аналізуючи їх, можна порівняти не тільки динаміку завантаження кожної з повітряних гаваней, але й пасажиропотоки у кожній з них, що, у свою чергу, може бути цікавим для туроператорів у плані вибору чартерних напрямків, формування пасажиропотоків на регулярних рейсах і т.д.
Як бачимо, абсолютний рекорд зростання пасажиропотоків належить західнорумунському Орадя, який завершив рік з показником 487,7%, тобто кількість пасажирів у ньому збільшилася майже у 5 разів. В європейському рейтингу представлений також аеропорт Харкова, який, разом з литовською Палангою, продемонстрував +60,1% від пасажиропотоку за 2015 рік.
У підсумкових даних за грудень 2016 року фігурує також аеропорт, який у публікації ACI Europe наводиться як Kiev - порівняно з груднем 2015 року, він продемонстрував зростання на 38,4% та став лідером у своїй групі 3. Упорядники рейтингу не конкретизували, про який саме зі столичних аеропортів йдеться, але, судячи з віднесення його до групи 3 (від 5 до 10 млн. пасажирів за рік), мається на увазі «Бориспіль», який минулого року обслужив понад 8 млн. пасажирів. (В інформації, доступ до якої є обмеженим та надається лише для акредитованих журналістів, наводиться ІАТА-код аеропорту української столиці: KBP - Ред.). Абсолютний рекорд зростання пасажиропотоків по всіх 4-х групах за грудень належить бухарестському аеропорту «Баняса», який віднесений до групи 4 та продемонстрував показник +615,9% зростання. 

назад >>>