Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

SABRE, провідний глобальний постачальник ІТ-рішень для тревел-індустрії, оголосив про запуск рішення для розвитку субагентського бізнесу CTN Ticketing Platform. Цей програмний продукт представляє собою мультифункційний комплекс для автоматизації та управління процесом взаємодії між туристичною компанією, яка не акредитована в ІАТА, та акредитованою локацією, на предмет випуску квитка та здійснення з ним подальших операцій. Рішення дозволяє успішно будувати та розвивати субагентський бізнес у випадках, коли ІАТА-локація виступає консолідатором, а неакредитована компанія - її субагентом.
Унікальний функціонал CTN Ticketing Platform для контролю та управління стоками дозволяє ефективно будувати взаємодію агенції та авіакомпанії для здійснення безпосереднього продажу квитків (direct ticketing distribution). Рішення реалізоване фахівцями Content Travel Network (CTN) - технологічної компанії, сертифікованої Sabre, розробником рішень для туристичної галузі в Європі в цілому та в Україні зокрема.
«Починаючи бізнес Sabre Ukraine, я задумався над тим, що Sabre має найпотужніше портфоліо унікальних рішень для великих компаній. Але специфіка українського тревел-бізнесу диктує свої умови. Тут дуже багато невеликих агенцій, яким потрібно випускати квитки. У минулому столітті люди могли дозволити собі кудись телефонувати й замовляти квиток, але в еру інформаційних технологій це неприйнятно. Конкуренція серед агентств украй висока, тож агент має обслужити пасажира на найвищому рівні. Для цього йому необхідні передові технології, за допомогою яких навіть не акредитована агенція може випустити квиток через консолидатора за лічені секунди. Тому наш партнер із розроблення локальних рішень CTN реалізував для нас унікальний продукт CTN Ticketing Platform, повністю адаптований під локальні потреби українського ринку. Після того, як із ним ознайомилися наші колеги у Sabre, вони дуже надихнулися, і ми вже запустили CTN Ticketing Platform у Вірменії, Італії, Греції, Нігерії, Казахстані. Я радий, що за рік роботи Sabre Ukraine повністю оновив порфоліо локального контенту і тепер пропонує клієнтам, як світові, новітні технології, так і рішення, адаптовані для потреб українських агенцій», - коментує подію Сергій Кравець, генеральний директор Sabre Ukraine. 

назад >>>