Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

ОГЛЯД ЛАЙНЕРІВ MSC MERAYIGLIA ТА MSC SEASIDE
МІЖНАРОДНА круїзна компанія MSC Cruises заявила про старт «епохи інновацій». До 2026 року планується серйозне збільшення флоту: з 12 до 23 лайнерів! Наразі до спуску на воду готуються відразу два футуристичних гіганта MSC. У червні 2017 на маршрути акваторією Західного Середземномор'я виходить MSC Meraviglia, а з грудня цього ж року будуть доступні маршрути навколо Карибських островів на MSC Seaside.
Михайло Фельдман, керівник круїзного департаменту PAC GROUP, розповів, чому варто звернути увагу на ці прем'єри. За його словами, футуристичний лайнер класу Seaside відкриє абсолютно нове покоління високотехнологічних круїзних суден з революційною архітектурою. А інноваційний MSC Meraviglia обіцяє здивувати навіть бувалих круїзерів. Як вам, наприклад, можливість насолоджуватися шоу Cirque du Soleil прямо у відкритому морі? Нижче пред¬ставлений лише короткий перелік основних особливостей нових лайнерів.

Сімейний відпочинок
Пасажири з дітьми - бажані гості на лайнерах MSC. Крім просторих кают з балконом та двоповерхових с'ютів з джакузі, нові лайнери дозволяють об'єднати відразу кілька кают в одну і з комфортом розмістити там до 10 пасажирів. Ця опція, напевно, буде популярна серед великих сімей з дітьми. Індивідуальне меню в звичайних ресторанах та спеціальні дитячі кафе також припадуть до смаку сімейним туристам.
Ексклюзивна концепція круїзного відпочинку MSC Masters of the seas - це висококласні розваги для всієї родини, створені в партнерстві зі світовими брендами. П'ять клубів для дітей п'яти вікових груп працюють з ранку до вечора! Відома італійська компанія Chicco гарантує комфортні умови для сімей навіть з маленькими дітьми (Baby Club, до трьох років). На юних пасажирів чекають Mini Club (до шести років) і Junior Club (до її років), включаючи тематичні зони LEGO. Підлітки будуть раді численним ігровим та спортивним майданчикам, із задоволенням спробують віртуальні гонки на болідах, відвідають інтерактивний аквапарк і парк розваг, з радістю «відірвуться» на власних дискотеках!
І, звичайно, головна особливість MSC Meraviglia - шоу Cirque du Soleil, які протягом найближчих 10 років (згідно ексклюзивному контракту з MSC) викликатимуть захоплен¬ня у пасажирів усіх лайнерів даного класу.

Задовольняємо представників VIP-контингенту
«А якщо у нас VIP-туристи? Чи зможуть на лайнері виконати будь-яку їхню примху?» - запитають турботливі турагенти. Поза всяким сумнівом, зможуть! Для цього й існує MSC Yacht Club.
Концепція «Лайнер всередині лайнера» забезпечить гостям повну приватність і незабутні враження від подорожі. Пасажири MSC Yacht Club розміщуються у відокремленій зоні на престижних верхніх палубах, вони одночасно отримують сервіс та індивідуальний підхід, як на невеликих люксових лайнерах, а також усе розмаїття інфраструктури й розваг європейських круїзних гігантів.

MSC Yacht Club на лайнерах MSC Meraviglia та MSC Seaside - це:
• 80 чудових с'ютів від 24 до 90 кв. м;
• Першокласний сервіс;
• Власна служба консьєржів 24 години;
• Послуги дворецького - 24 години;
• Прямий доступ в MSC Aurea SPA;
• Власний басейн та відкрита палуба;
• Власний ресторан високої кухні та панорамний салон.
А також: пріоритетні посадка й висадка, включені напої в барах, ресторані та каютах, висока кухня й інші приємні «дрібниці».
Нехай 2017 рік стане для вас та ваших клієнтів роком яскравих круїзних відкриттів!
Замовляйте круїзи на лайнерах MSC. Бажаємо успішних продажів!

назад >>>