Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Про найцікавіші факти та страхові випадки, які траплялися з українськими туристами у 2016 році, розповів Голова правління ERV Україна Мирослав Бойчин
У 2016 році ERV застрахувала 566 536 туристів, подорожуючих за кордон, і 60 726 туристів, подорожуючих по Україні. У порівнянні з 2015 роком кількість туристів, застрахованих компанією, зросла на 41%, при цьому виїжджаючих за кордон - на 37%, подорожуючих по Україні - на 96%. Кількість страхових подій c туристами збільшилася на 56% у порівнянні з 2015 роком.
У 2016 році ERV зареєструвала 8 143 страхові події з туристами за кордоном і 104 страхові події в Україні на суму 46 млн. грн. Компанія здійснила страхові виплати на суму понад 32 млн. грн. Найбільше звернень туристів у 2016 році надійшло в компанію з Туреччини - 38,7%, Єгипту - 18%, Болгарії - 7,1%.
У 95% випадків туристи потребували амбулаторної допомоги. Середня вартість амбулаторного випадку за кордоном склала 117 євро. У 302 випадках (4%) туристам знадобилося невідкладне стаціонарне лікування, середня вартість якого за кордоном склала 2 045 евро. Також ERV врегулювала 6 випадків, у яких знадобилася організація та оплата медичної евакуації та репатріації туристів. Середня вартість таких послуг для компанії склала 4 040 евро.
У числі найдорожчих страхових подій минулого року З випадки декомпресійної хвороби у туристів на Кіпрі в результаті занять дайвінгом. ERV покрила лікування застрахованих у барокамері та перебування в стаціонарі вартістю 30 тис. евро, 27 тис. евро і 15 тис. евро в кожному випадку.
Протягом року компанія врегулювала і кілька особливо складних страхових подій, коли, незважаючи на істотні страхові суми, передбачені полісом, страхового покриття не вистачило для оплати усіх необхідних туристам медичних і медико-транспортних послуг. Так, у березні 2016 року складний випадок стався з туристкою в Таїланді. У застрахованої діагностували абсцес головного мозку. Вся страхова сума за договором страхування, а вона становила 50 000 USD, була використана на оплату медико-транспортних витрат на місці та тривалого перебування застрахованої на стаціонарному лікуванні в Таїланді. Подальша евакуація в Україну оплачена застрахованими самостійно. У грудні на гірсько¬лижному курорті Австрії при катанні на лижах клієнт ERV злетів з траси і отримав множинні складні травми. ERV оплатила вартість стаціонарного лікування застрахованого в розмірі повної страхової суми 30 000 євро. Після вичерпання страхової суми подальші медичні витрати, а також вартість евакуації постраждалого вертольотом в госпіталь, застрахованим також довелося сплатити самостійно.
У минулому році значно збільшилася кількість звернень туристів за полісами, які включали в себе додаткові види страхування - багажу, цивільної відповідальності, скасування поїздки. Це пов'язано зі зростанням попиту на додаткові види туристичного страхування. Багато туристів купують такі поліси разом із авіаквитками. Так, за минулий рік ERV врегулювала 51 випадок раптової відміни подорожі. У 25% випадків скасування поїздки відбулося через неотримання або затримку видачі візи. Відмови туристи отримували в консульствах США, Великобританії, Бельгії, Німеччини, Канади. Найбільший збиток за цим видом страхування - 84 тис. грн., був компенсований ERV туристу, який отримав відмову в американській візі. Збільшилася також кількість звернень, пов'язаних із ризиком відмови у в'їзді в країну подорожі, який також покривається полісом страхування ERV. Тільки за минулий рік у ERV надійшло 9 таких звернень. Усі відмови туристи отримали при в'їзді в Ізраїль. Інші випадки скасування поїздок пов'язані з раптовими захворюваннями туристів або їх близьких родичів.
55,5 тис. грн. ERV відшкодувала туристам за страховими випадками втрати, затримки, крадіжки або часткового пошкодження багажу. Найбільша сума компенсації виплачена по події, яка сталася в Іспанії. Із припаркованого авто-мобіля були вкрадені речі застрахованих. ERV компенсувала потерпілим вартість вкрадених особистих речей у розмірі 12 тис. грн.
 
You travel. We саге.
ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
04071 м. Київ, вул. Спаська, 5 Тел: +380 44 220 00 07 Факс: +380 44 569 84 11 info@erv.ua www.erv.ua

 

назад >>>