Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

В Україні 16 травня був офіційно представлений міжнародний телекомунікаційний бренд Drimsim – нове рішення для підтримки зв’язку за кордоном. Продукт компанії представляє собою міжнародну роумінг-картку з функціональним додатком, максимально наближеними тарифами до місцевих операторів, та сервісом 24/7. Туристичні агенти, пропонуючи клієнтам новий продукт та включаючи його у пропоновані пакети, можуть суттєво збільшити прибутковість свого бізнесу.
 
Переваги sim-картки Drimsim:
  • прямий міжнародний номер;
  • одна sim-картка для роумінгового зв’язку у 229 країнах;
  • вартість дзвінків, SMS та мобільного інтернету максимально наближена до тарифів місцевих стільникових операторів;
  • відсутність лімітів та обмежень трафіку;
  • можливість поповнити баланс банківською карткою та налаштувати «Автоплатіж», щоб завжди бути на зв’язку;
  • відсутність пакетів, абонентської плати, прихованих комісій і послуг;
  • вигідні умови співпраці з туристичними агентами.
Основною перевагою sim-картки є відсутність абонентської плати, пакетів. Оптимальні тарифи на мобільний зв’язок та інтернет: в середньому 1-2 євроценти за 1 Мб інтернету і близько 35 євроцентів за хвилину GSM-дзвінка в Україну. У порівнянні з роумінговими пропозиціями українських операторів, тарифні плани Drimsim більш вигідні для українського користувача.
 
 
Все під контролем
Власники карток Drimsim платять лише за використаний об`єм трафіку. Через мобільний додаток DrimSIM абоненти отримують доступ до детальної статистики, де фіксується кожна хвилина розмови, кілобайт інтернету та показується кожний витрачений цент. Також у додатку є можливість дізнатися тариф кожної країни. З Drimsim більше не доведеться переплачувати за невитрачені хвилини розмови або невикористані SMS. Все прозоро: гроші під контролем.
 
Як це працює:
GSM дзвінки здійснюються через британський номер (+44). Великобританія для sim-картки є базовою країною, в інших – у режимі роумінгу.
Drimsim – універсальна, її можна використовувати в телефоні, планшеті або роутері. Мобільний додаток безкоштовний, його можна завантажити з AppStore або Google Play. В додатку користувачі можуть ознайомитися з тарифами, відстежити фінансову історію використання картки або отримати відповіді в online-чаті служби підтримки.
Замовлення та активація sim-картки здійснюється через додаток. При активації необхідно надати фото свого закордонного паспорту та адресу реєстрації. Після підтвердження інформації картка готова до роботи. Поповнити баланс можна за допомогою банківської картки. Сума поповнення – від 1 євро.
Як тільки власник картки перетинає кордон, Drimsim одразу готова до роботи. Для користувачів Android доступні VoIP дзвінки, для iOS функцію планують реалізувати за кілька місяців.
 

Детальніше про Drimsim: www.drimsim.com.ua 

назад >>>