Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Вітчизняна туристична галузь 2014 року перебувала у небаченій до того часу кризі: окупація й анексія Криму, початок бойових дій на Донбасі та пов'язане із усім цим різке падіння вітчизняної економіки поставили галузь на грань виживання. Врятувати ринок туристичних послуг вдалося відчайдушними зусиллями всіх його учасників, і з того часу галузь переживає очевидний, хоч і не такий швидкий, як хотілося б, підйом.
Утім, останнім часом темпи зростання галузі відчутно зросли. Такий висновок можна зробити, досліджуючи інтенсивність проведення різноманітних промоційно-виставкових заходів. У першу чергу, на туристичній виставці UITT, яка вже третій десяток років проводиться у Києві наприкінці березня.
Якщо висловлюватися лаконічно, то такої жвавої виставки, як UITT-2017, в українській столиці не було дуже давно. Інтенсивність ділових контактів, кількість різноманітних семінарів, воркшопів та презентацій, які відбулися на цьому майданчику, можна порівняти хіба що з «благословенними» 2007-2008 роками, що їх сьогодні дехто вважає «золотим віком» українського туризму. Однак сьогодні можна спостерігати суттєву відмінність від тих часів: величезний інтерес відвідувачів викликають презентації туристичних напрямків всередині України. Навіть у порівнянні з минулим роком показники участі українських міст та регіонів відчутно зросли. У цьогорічній експозиції взяло участь 30 міст і регіонів туристичної України, серед яких представники Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської та інших областей.
Утім, міжнародні туристичні дестинації також не пасли задніх на UITT-2017. Власні «території» у приміщенні Міжнародного виставкового центру на столичному Броварському проспекті мали Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Угорщина, Україна, Чорногорія та інші. Вперше серед країн-учасниць були присутні стенди Албанії, Білорусії, Литви. Тішить повернення компаній з Греції, Ізраїлю, Куби, Марокко, Словаччини, Шрі-Ланки.
Ділова програма виставки UITT-2017 традиційно була дуже насиченою. Гості мали можливість відвідати ряд семінарів, конференцій, взяти участь в дискусіях, де спікерами виступили фахівці туристичного бізнесу та органів влади.
Сумарно туристична виставка UITT-2017 виглядала так:
• 318 компаній-учасниць;
• 30 країн світу та туристичних напрямків;
• 19 402 фахівців туристичної галузі відвідали виставку цього року (в порівнянні з показниками 2016 приріст на 21%);
• забудована площа збільшилась на 20%;
• 30 міст і регіонів України представили свої експозиції. 

назад >>>