Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Дві авіакомпанії з емірату Дубай - Emirates та flydubai - оголосили про широкомасштабне партнерство, яке передбачає об'єднання зусиль двох дубайських авіаліній з метою надання своїм клієнтам унікальних можливостей для авіаподорожей. Обидві авіакомпанії зберігатимуть незалежні одна від одної структури управління, але максимально використовуватимуть маршрутні мережі одна одної, щоб масштабувати свою діяльність і забезпечувати зростання.
Інноваційне партнерство між двома дубайськими авіаперевізниками виходить за рамки код-шерингу й має на меті всебічну взаємодію з експлуатації маршрутної мережі й планування розвитку бізнесу. Нова модель надасть клієнтам flydubai зручні стикування з глобальною мережею Emirates, яка охоплює п'ять континентів. Що ж до клієнтів Emirates, то для них партнерство відкриє доступ до добре розробленої регіональної мережі flydubai.
Дві авіакомпанії також продовжуватимуть базування в аеропорту «Дубай міжнародний (DXB), синхронізуючи свої системи й експлуатацію авіавузла, щоб забезпечувати зручні подорожі через цей сучасний аеропорт, який є сьогодні найбільш завантаженим у світі за кількістю міжнародних пасажирів.
Його Високість Шейх Ахмед бін Саїд Аль Мактум, голова та президент Emirates Group і flydubai, сказав: «Це захоплюючий і значний розвиток для Emirates, flydubai та авіації Дубая. Обидві авіакомпанії успішно й незалежно одна від одної розвивалися протягом минулих років, відтак нове партнерство дозволить розкрити колосальну цінність взаємодоповнюючих моделей обох авіакомпаній як для клієнтів, як для самих цих авіаліній, так і для Дубая в цілому».
Партнерство спрямоване на оптимізацію маршрутів та польотних програм обох авіакомпаній, на відкриття нових стикувальних напрямків та розширення вибору для клієнтів. Воно також дозволить обом авіалініям збільшити трафік обома взаємодоповнюючими маршрутними мережами. До 2022 року планується, що спільна маршрутна мережа Emirates і flydubai досягне цифри в 240 напрямків, обслуговуватиметься спільним флотом з 380 літаків.
Команди Emirates і flydubai разом працюватимуть для реалізації низки ініціатив, які охоплюють комер-ційний напрямок, планування маршрутів, експлуатацію аеропортів, роботу з клієнтами, координацію програм для часто літаючих пасажирів. Партнерство буде розгорнуто з початком реалізації розширених код-шерінгових домовленостей в четвертому кварталі 2017 року.

назад >>>