Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Здавалося б, наведене у заголовку словосполучення є оксюмороном: географічна відстань між Україною та США настільки велика, що жодний міст між нашими державами побудувати неможливо. Та, виявляється, декому все ж таки це зробити вдалося: 13 червня на березі Дніпра у рамках заходів Американської Торгової Палати (AmCham) відбувся бізнес нетворкінг івент «Американська подорож. Вечір ділових знайомств». Захід проходив за участі найкращих представників різних сфер бізнесу, яких об'єднує Палата. Серед організаторів - авіакомпанія DELTA Air Lines, всесвітня мережа прокату й оренди авто Hertz, готельна мережа Choice Hotels... Представники українських ділових кіл - ті, що співпрацюють з AmCham або ж зацікавлені у виході на ринок Сполучених Штатів - мали можливість зануритися в атмосферу американської культури й ознайомитися з різноманітними активностями. Між іншим, процес занурення включав до себе й частування традиційними американськими напоями: вином, пивом, віскі. Та, звичайно, головним на заході було зовсім не це. А те, що його учасники змогли познайомитися між собою, обмінятися думками, досвідом.. А можливо (як знати?), знайти у майбутньому нових надійних партнерів?
Перед учасниками виступили Леонід Тарасов - директор Дельта Ейр Лайнз в Україні, Андрій Гундер - президент Американської Торгової Палати в Україні та Вероніка Кравченко - Sales Manager Hertz International в Україні. Переможці у лотерейному розіграшу отримали призи від Hertz та Delta - сертифікат на оренду автомобіля у будь-якій з 8500 локацій по всьому світі та один квиток в обидві сторони з Києва у будь-яку точку Сполучених Штатів Америки.
А як же міст? Був, звичайно, й він - хоч і символіч¬ний, але цілком відчутний на дотик - усі без винятку учасники заходу будували його на березі Дніпра. Хай таких мостів буде якомога більше в нашому житті! 

назад >>>