Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Україна є одним із пріоритетних ринків для Шарджі - статистика за перший квартал 2017 року свідчить про значне зростання турпотоку. Тому не дивно, що представники Управління з туризму та комерції Шарджі зустрілися з провідними туроператорами України й обговорили спільні проекти та можливості розширення співпраці.
В ході візиту до Києва, Одеси та Львова представники Управління з туризму та комерції Шарджі відзначили, що націлені на активне просування емірату як привабливого туристичного та бізнес-напрямку, а відтак зацікавлені у розширенні співпраці з провідними туроператорами України.
Спільно з авіакомпанією Air Arabia, яка базується в еміраті, Управління з туризму та комерції Шарджі провело бізнес-сніданок в Києві, який відвідали понад 50 представників туристичної індустрії України. На ньому співробітники Управління розповіли про туристичні особливості емірату, збільшення готельної бази, пам'ятки культури й визначні атракції, ознайомили присутніх з варіантами активного відпочинку, презентували шопінг-тури, майданчики для проведення ділових заходів, розповіли про нові проекти Шарджі.
Емірат стрімко розвивається, пропонуючи різні види відпочинку і розваг. Крім тематичних фестивалів, спортивних змагань та розважальних заходів, які проходять тут протягом усього року, Шарджа активно розвиває еко-туризм та відпочинок на природі. В цьому році в еміраті планується відкриття унікального еко-курорту Kalba Kingfisher Lodge - п'ятизіркового готельного комплексу, розташованого в мангровому заповіднику в місті Кальба на узбережжі Оманської затоки. Комплекс складатиметься з 20 розкішних наметів з індивідуальними басейнами й захоплюючими видами на Індійський океан та мангрові ліси з рідкісними видами рослин і породами тварин.
2019 року на території археологічного й еко-туристичного комплексу Млеха з'явиться перший п'ятизірковий курорт в пустелі «Mleiha Desert Resort». Розкішний курорт складатиметься з 45 дизайнерських вілл, створених за прикладом традиційних наметів бедуїнів у пустелі, кількох ресторанів і кафе, оздоров¬чого центру й басейну.
Також у планах на найближчі два роки будівництво 27-кілометрової велосипедної траси, що з'єднує Шарджу, Аджман і Дубай, і відкриття центру дикої природи Seih Al Bardi Park, в якому будуть жити понад 50 тисяч рідкісних тварин з усього світу.
Одним із пріоритетів залишається просування емі-рату як популярного спрямування для сімейного відпочинку. Шарджа пропонує різні варіанти розміщення для сімей з дітьми й відрізняється розвиненою інфраструктурою - в кожному парку є ігрові майданчики, в розважальних центрах - атракціони, в музеях - інтерактивні експозиції, в ресторанах - дитяче меню.
 
ДО РЕЧІ

Шарджа - третій за величиною емірат з семи, що вхо-дять до складу Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Розташований між трьома континентами і є єдиним в ОАЕ, територія якого виходить на Східне й Західне узбережжя Аравійського півострова, з прямим доступом до Перської та Оманської заток. У Шарджі розташований міжнародний аеропорт, який з'єднує його з більш ніж 280 напрямками по всьому світу. У 1998 році ЮНЕСКО назвала Шарджу «Культурною столицею арабського світу» за досягнення в галузі культури і збереженні спадщини. У 2015 році емірат отримав престижне звання «Столиці арабського туризму». 

назад >>>