Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Для держави Ізраїль перше півріччя поточного року стало кращим в історії сучасного Ізраїлю з точки зору в'їзного туризму. Так, лише у червні число зарубіжних гостей, які побували в нашій країні, склало 303 тисячі чоловік, що на 28 відсотків більше, ніж у червні 2016-го. А з початку 2017 року до Ізраїлю прибуло 1,74 мільйона іноземних туристів. У порівнянні з минулим півріччям туристичний потік зріс на 26 відсотків. Доходи від в'їзного туризму за перші шість місяців нинішнього року обернулися рекордною сумою в 9,4 мільярда шекелів! ($2.44 млрд. - Ред.).
Міністра туризму Яріва Левіна ці результати не дивують: він переконаний, що постійне зростання в'їзного туризму - прямий наслідок здійснюваної його відомством маркетингової стратегії, що включає рекламні та іміджеві кампанії по всьому світу, організацію прес-турів для іноземних журналістів, лідерів громадської думки, відомих артистів й інші заходи подібного спрямування.
За даними Центрального статистичного бюро, за перше півріччя 2017 року (порівняно з тим же періодом 2016-го) число туристів з Китаю зросло на 76%, і на 20% - з США. До речі, зі Сполучених Штатів до Ізраїлю традиційно прибуває найбільша кількість туристів.
Через повітряні брами Ізраїлю прибуло в червні 275 тисяч туристів, що на 26% більше, ніж в червні 2016-го року і на 27% більше, ніж в червні 2015-го. По суші до Ізраїлю прибули 28.6 тисяч гостей, з них - 24 тисячі через Йорданію та 4.5 тисячі - через Єгипет.
У червні цього року збільшилася і кількість туристів, що прибувають до нас з одноденними екскурсіями: червень 2017-го року - 19.3 тисяч туристів, у той час, як в червні минулого року ця цифра становила 8.7 тисяч, збільшившись на 26% порівняно із червнем 2016 року і 27% порівняно із червнем 2015 року.

ВІД РЕДАКЦІЇ
Ізраїль - держава, яка знаходиться під постійним прицілом терористів різних мастей, поблизу від її території спалахують війни різної інтенсивності. Тим не менше, Ізраїль успішно розвиває свою туристичну галузь, у тому числі й щодо в'їзного туризму - про це свідчать наведені нашою колегою статистичні дані.
Отже, Україні варто взяти на озброєння методи залучення іноземних гостей до країни, принаймні, деякі. Зрозуміло, що настільки масштабні та всеохоплюючі промо-кампанії, які проводить Міністерство туризму Ізраїлю, Україна поки що реалізувати не в змозі. Однак прицільні промо-кампанії, здійснені за ізраїльським зразком у тих-таки Китаї чи Катарі з Еміратами, а також у самому Ізраїлі, цілком можуть суттєво поліпшити показники в'їзного туризму вже в Україну.

назад >>>