Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Вибираєте відпочинок all inclusive? Причин може бути безліч: ви хочете безтурботно загоряти і купатися, шукаєте різноманітність розваг для великої компанії, плануєте відпочинок з дітьми і дбаєте про їх харчування та дозвілля...
Значить, потрібно обирати морський круїз! Він легко складе конкуренцію звичному готельному відпочинку на «все включено», та й за ціною можна порівнювати. Дивіться самі: у наведеній нижче таблиці ми порівняли пропозиції all inclusive типового готелю категорії 4*- 5* та круїзних лайнерів MSC Cruises.
Тепер давайте звернемося до математики. Спробуйте, наприклад, порахувати вартість екскурсійної поїздки по Європі з відвідуванням тих самих міст, що і в рамках круїзу MSC Cruises «Західна Європа» - культових Лондона, Гамбургу, Парижа, Амстердама, Брюсселя. Круїз включає проживання на комфортабельному лайнері (у варіанті наземної подорожі - це заселення у п'ять готелів), харчування за системою All inclusive і, звичайно, всі доступні розваги: щоденні шоу в театрі, дискотеки, «живу» музику, казино, басейни, Spa ... якщо враховувати все це в рамках вашої європейської подорожі, виходить кругленька сума, вірно? А вартість такого круїзу тривалістю вісім днів - від €389 з людини (+€130 портовий збір).

Якщо хочеться більше, ніж «все включено»
Кожен круїз MSC Cruises пропонує величезний вибір варіантів розміщення. Затишна внутрішня каюта або каюта з вікном, через яке відкривається вид на океан, чарівна каюта з балконом або просторий сьют - вам обов'язково буде запропонований ціновий діапазон на будь-який з цих варіантів. Кожна з категорій кают - це не тільки вибір розміщення, а й вибір додаткових можливостей на борту, які зроблять ваш круїз ще більш насиченим. Усі вони докладно описані на нашому сайті.
Тим, хто обирає відпочинок з максимальним комфортом і привілеями, рекомендуємо MSC Yacht Club. Розкішні сьюти, послуги дворецького і консьєржа 24 години на добу - все це тільки початок. До послуг гостей MSC Yacht Club - харчування по системі «все включено» в призначеному виключно для них ресторані a la carte, а також безкоштовні напої по системі «все включено» у всіх барах, ресторанах лайнера і щоденне поповнення міні-бару. А ще в розпорядженні гостей MSC Yacht Club панорамний салон Top Sail Lounge і відкрита палуба SunDeck з басейном, джакузі, лежаками, буфетом і баром. Якщо вам необхідна вишуканість та усамітнення у світі величезних можливостей, MSC Yacht Club - це оптимальне рішення.

Як заощадити на круїзі?
• Діти до 11 років включно в усіх круїзах MSC Cruises від¬почивають безкоштовно при розміщенні в каюті з двома дорослими.
• Чим раніше ви оплатите круїз, тим більша вигода і можли¬вість вибору з різноманітних категорій кают, у тому числі багатомісних.
• Слідкуйте за нашими новинами - у вас завжди є шанс «зло¬вити» круїз по акції від PAC GROUP.
• І ще один важливий аргумент - візи. Зверніть увагу, що багато круїзів MSC Cruises дозволяють відвідати навіть країни зі «складними» візами за спрощеною схемою: для круїзних пасажирів там діють полегшені правила в'їзду. Так, в деяких маршрутах із відвідуванням Великобританії туристам цілком достатньо діючої шенгенської візи.
• Додаткові екскурсії, пакети напоїв і інтернет також реко-мендуємо бронювати заздалегідь - їх вартість безпосередньо на лайнері буде вищою, аніж при покупці в агентстві.
Звертайтеся: PAC GROUP і MSC Cruises зроблять усе, щоб ви отримали справжнє задоволення від круїзу!

назад >>>