Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

У середині листопада серед туристичної громадськості почала поширюватись інформація, що в Україні невдовзі з'явиться нова чартерна авіакомпанія, яка обслуговуватиме авіаційні програми одного із системних вітчизняних туро-ператорів. При чому назва авіакомпанії - «СкайАп», або ж SkyUp, наводила на цілком конкретні підозри, хто саме з туроператорів започатковує нове авіа-транспортне підприємство. 16 листопада було опубліковано оголошення про набір персоналу, зокрема, бортпровідників. Крім усього іншого, із цього оголошення стало зрозумілим, яким буде корпоративний стиль нової авіакомпанії, зокрема, як виглядатиме її назва в міжнародному форматі, тобто англійською мовою. А також які літаки експлуатуватиме новий перевізник: з тексту оголошення витікає, що майбутнім стюардам доведеться працювати на середньомагістральних лайнерах Boeing 737 NG.
Редакція журналу «Український туризм» перевірила цю інформацію в Реєстрі юридичних осіб Міністерства юстиції України. Насправді, під реєстровим номером 41403314 там знаходиться «Авіакомпанія Скайап», засновником якої є товариство з обмеженою відповідальністю «ACS Україна», а кінцевими бенефіціарами - Альба Тетяна Юріївна та Альба Юрій Іванович. Директором же авіаційного підприємства у реєстрі значиться Хайнацький Євгеній Болеславович.
Ці прізвища є досить відомими серед професіоналів туристичної галузі України: Тетяна та Юрій Альби є засновниками системного туристичного опе¬ратора JoinUP! та відповідної мережі туристичних агенцій. Що ж до пана Хайнацького, то він є керівником авіаційно-посередницької компанії «Стиль Авіа» та водночас виступає у ролі авторитетного експерта з питань авіаційної галузі, в тому числі й на сторінках УТ.
Отже, гіпотеза про те, що нова авіакомпанія має безпосереднє відношення до вітчизняного системного туроператора, має сенс. Утім, на момент здачі чергового номеру УТ до друку жодних подробиць про майбутню діяльність авіакомпанії та перші маршрути ще не було. Можливо, схема її діяльності буде схожою на Anex Tour, який є засновником авіакомпанії «Azur Air Україна», або подібна до моделі співпраці туроператора Pegas Touristik, який кілька років тому виконував чартерні авіаперевезення бортами власної авіакомпанії «Авіалінії Харкова». А можливо СкайАп буде схожим на інших чартерних перевізників, таких, як «Роза Вітрів», «Браво», «Анда Ейр». Це покаже найближче майбутнє. Поки що відомо лише, що нова авіакомпанія планує використовувати літаки Boeing 737 New Generation, що вже заздалегідь свідчить про високу планку, що ставить перед собою новий перевізник. 

назад >>>