Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Творче волонтерське об'єднання «Музичний Батальйон» спільно з популярними українськими виконавцями та гуртами презентували співаник різдвяно-новорічних пісень «Щедра Коляда». До збірки потрапили народні та авторські музичні твори у сучасній естрадній обробці від гуртів «ILLARIA», «Очеретяний Кіт», «The ВЙО», «Гайдамаки», «Тінь Сонця», «Shopping Hour», «Zapaska», «TaRuta» та інших грандів вітчизняної патріотичної музики.
Унікальність презентованої збірки «МузБату» полягає в тому, що вона видається у форматі «співаник + CD». Тобто, разом із самою піснею, слухач отримує ще й текст, гітарні акорди пісні й ноти основної мелодії вокалу. У такому вигляді збірка «Щедра Коляда» безкоштовно розповсюджується «МузБатом» серед учнів музичних навчальних закладів, бійців АТО на Донбасі та серед музичних редакторів українських радіостанцій з метою популяризації національної музичної спадщини та традицій.
Презентація збірки у форматі прес-конференції для вітчизняних журналістів відбулася у столичному закладі «Gyros Food Ваг». Після неї розпочався святковий концерт за участі музикантів, чиї пісні увійшли до співаника «Щедра Коляда». Під час концерту тривав збір доброчинних внесків на подарунки для дітей та військових.
«Щедра Коляда» - це вже третя аудіозбірка «Музичного Батальйону», що видається у форматі «співаник + CD». Перший збірник сучасних обробок народних пісень про Дунай «Коло тихого Дунаю» було видано спеціально до Міжнародного рок-фестивалю «Дунайська Січ», який «МузБат» щороку проводить в Ізмаїлі. А другий співаник «Співай, козаче - нехай ворог плаче» увібрав у себе найкращі авторські пісні «музбатівців» на тематику АТО.

назад >>>