Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Travel Leaders Ukraine – прагнення до лідерства на ринку


З початку 2019 року ТОВ «Скай Тревел Холдинг» здійснює свою діяльність під брендом Travel Leaders Ukraine.
Провідна міжнародна компанія з надання послуг ділового туризму для корпоративних клієнтів, повідомляє про нове призначення у своєму ТОП менеджменту. Компанію очолила Марина Лісовська, яка раніше займала позицію заступника директора.
Редакція журналу «Український туризм» поцікавилась думкою пані Марини, як експерта, стосовно ситуації та тенденцій туристичного ринку.
 
— Ваша оцінка українського ринку бізнес тревела?
— З ростом глобалізації бізнесу стирається грань між діловими і туристичними поїздками. Бізнес мандрівники хочуть продовжити відрядження і в той же час відпочити під час поїздки. Також вони не проти заощадити свої кошти. Тому виникає необхідність технологічної підтримки цієї тенденці.
Зі свого боку, у роботі компаній зростає кількість систем на базі штучного інтелекту, і інструментів автоматизації бізнес процесів. Це дозволяє провайдерам тревел платформ надавати корпораціям та індивідуальним клієнтам сервіс високої якості за нижчими цінами, застосовуючи нові технології.
 
— Як ви можете охарактеризувати українського клієнта бізнес тревел?
— Мандрівники стають більш самостійними, вони ретельно планують відрядження і хочуть повністю управляти своїм маршрутом. Тому підвищується запит на інструменти в одному зручному інтерфейсі, але з обов'язковим сервісом людської підтримки.
 
— Ваша компанія у весні цього року змінила назву, з чим це пов'язано?
— Наша компанія, починаючи з 10 квітня цього року, працює під брендом Travel Leaders Ukraine.
На сьогодні Travel Leaders Group представлена у більш ніж 70 країнах світу та вважається компанією, що найбільш динамічно розвивається у 2019 році.
Travel Leaders Group зі штаб-квартирою у Нью Йорку — це більше 6000 компанії, що входять до групи, франчайзингові та афільовані агенції на території США, Канади, Мексики, багатьох країн Європи та інші локації по всьому світові.
Широкий асортимент продуктів та рішень Travel Leaders має надихати людей не тільки подорожувати, але робити це якомога якісніше за допомогою професійних консультантів групи наших компаній. Ми транслюємо нашим клієнтам унікальний досвід консультантів та надаємо ексклюзивні можливості для організації подорожей від партнерської мережи, що є родзинкою Travel Leaders Group.
— Як би ви могли охарактеризувати вашу компанію?
— Travel Leaders Group надає висококваліфікований персональний сервіс в сфері подорожей туристичним та корпоративним клієнтам по всьому світу, і допомагає мандрівникам отримати максимум задоволення від подорожі.
 
— Що нового з'явилося в пропозиції вашої компанії для ринку, особливо в роботі з клієнтами?
— Комплексний набір корпоративних цифрових продуктів Travel Leaders Group надає інструменти, необхідні для того, щоб залишатися на зв'язку зі своїми клієнтами, надавати виняткові послуги, генерувати вигідні ідеї і пропонувати онлайн-захист.
Це персоналізація, підтримка мобільного застосування, з повним обслуговуванням, забезпечення безпеки подорожей, аналітика програм відстеження рентабельності витрачених коштів на подорож, та відповідність тревел політиці клієнта, і можливість економії витрат подорожуючих.
 
— Який ваш основний меседж співробітникам і клієнтам компанії?
— Я щиро вдячна за надану мені можливість і, одночасно, велику відповідальність за управління діяльністю однієї з провідних тревел менеджмент компаній в Україні. Впевнена, що очоливши талановиту команду, я зможу посилити позиції Travel Leaders Ukraine, привнести і реалізувати інноваційні підходи щодо реагування на зміни, які відбуваються на ринку та сприяти розвитку нашого бізнесу та бізнесу наших клієнтів.
 
«Маючи глибокі знання корпоративного ринку України, та Грузії, Марина Лісовська продемонструвала цілий ряд професійних досягнень. Це особистість із значним потенціалом і розвиненою відповідальністю, яка набула багатого досвіду працюючи в авіакомпаніях, та на міжнародних ринках протягом 23 років. Я вважаю, що збалансоване поєднання особистих якостей, професійного натхнення та міжнародного експертного досвіду, робить Марину саме тією людиною, яка скерує компанію на подальший розвиток  та зростання» — сказала Валерія Луйк, Голова Представництва Компанії, Travel Leaders Ukraine.