Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Португалія – незвідана українськими туристами європейська держава


Португалія – донедавна практично незвідана українськими туристами європейська держава – сьогодні все більше приваблює наших співгромадян як перспективний туристичний напрямок. Адже це сонячна, яскрава, тепла країна, де можна споглядати за невгамовним океаном, відвідувати шикарні палаци та замки, губитися у вузеньких вуличках та тішити себе місцевими делікатесами. Відтак Португалія є чудовою альтернативою іншим південним державам, куди українці можуть втекти як під час зимових холодів, так і протягом високого сезону. Адже мінусової температури там практично немає: наприклад, у Лісабоні або в південному регіоні Алгарве, у грудні-лютому температура повітря нерідко сягає +20. Влітку ж у Португалії не надто спекотно, тож сприятливі кліматичні умови є однією з причин популярності цієї держави серед туристів з усього світу.

Португалія кардинально відрізняється від інших країн Європи. Її індивідуальність простежується і в архітектурі, і в традиціях, і в кліматі. Головною прикрасою країни є могутній та манливий Атлантичний океан. Варто зазначити, що саме в Португалії знаходиться найзахідніша точка Європи – мис Рока, який входить у топ найпривабливіших туристичних дестинацій країни. Також тут створені ідеальні умови для зайняття таким видом спорту, як серфінг (невелике рибальське містечко Ерісейра поблизу Лісабона є одним із визнаних серфінгістами всього світу центрів цього виду спорту або ж мистецтва).

Традиційна кухня Португалії , страви якої містять рибу, морепродукти та овочі, теж має свої особливості. Крім того, саме в цій країні народилося специфічне вино – славнозвісний портвейн, який здебільшого виробляється на півночі країни – в регіоні Порту. А у столиці регіону – однойменному місті – діє музей цього напою. (Утім, якщо згадувати про вина, то Португалія є батьківщиною ще одного унікального напою – мадери).

Проявляється унікальність найзахіднішої країни Європи ще й у музиці та архітектурі: фасади будинків зазвичай оздоблюються розмальованими керамічними плитками азулежу. Ці плиточки стали одним із найпопулярніших сувенірів для іноземних туристів.