Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Заходи щодо профілактики коронавірусної інфекції на борту Air Astana


Авіакомпанія Air Astana інформує пасажирів про посилення заходів профілактики коронавірусної інфекції на борту.

Наземне обслуговування та підготовка до польоту     

  • Реєстрація пасажирів проводиться співробітниками наземної служби в захисних масках та рукавичках.
  • В аеропортах проводиться перевірка температури всіх пасажирів і членів екіпажу, які подорожують міжнародними рейсами.
  • Всі члени екіпажу проходять передпольотний інструктаж про гігієну і симптоматику COVID-19. Екіпажам видаються дезінфекційні засоби, захисні рукавички та маски для обличчя.
  • Після кожного рейсу проводиться вологе прибирання літака та двоетапна обробка салону спеціальним дезінфекційним засобом.

Бортове обслуговування

  • Для зниження ризику передачі захворювань усі літаки авіакомпанії оснащені медичними масками для пасажирів.
  • Якщо у когось із пасажирів виникли підозрілі симптоми, всім подорожуючим видаються маски, а після завершення польоту авіакомпанія залучає працівників санітарно-епідеміологічної служби для стерилізації, дезінфекції та глибокого очищення літака з метою усунення будь-яких патогенів за допомогою розчину перекису водню.

Якість повітря та вентиляція

  • Усі літаки Air Astana оснащені високоефективними фільтрами частинок (HEPA), які утримують до 99,97% мікробів. Фільтри змінюються регулярно та відповідно до регламенту виробника літака.
  • Згідно з інформацією IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту) повітря в літаку є безпечнішим та частіше оновлюється, ніж, наприклад, в офісах і торгових центрах.

Авіакомпанія просить пасажирів під час подорожей дотримуватися рекомендацій ВООЗ і регулярно мити руки або користуватися санітайзерами, а також не торкатися інших людей, особливо тих, хто має ознаки хвороби. У разі виявлення симптомів захворювання просимо вас звернутися до лікаря та проконсультуватися щодо можливості подорожі.