Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Microsoft та EPAM допомагають організаціям покращувати бізнес-процеси завдяки технологіям


Компанії Microsoft та EPAM оголосили про запуск найбільшої навчальної програми Azure для IT-спеціалістів з Центральної та Східної Європи.
Microsoft Corp. (NASDAQ: MSFT) об’єднала зусилля з EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідним світовим розробником цифрових платформ та програмного забезпечення, в інтенсивній програмі з розвитку навичок Microsoft Azure. Компанії стали партнерами задля того, щоб задовольнити високий попит на професійні знання та навички у сфері передових цифрових і хмарних технологій. Програма сприяє підвищенню компетенції розробників та ІT-спеціалістів, щоб допомогти організаціям реагувати на виклики, відновлювати та реорганізувати свої бізнес-процеси.
Понад 2200 інженерів та архітекторів EPAM з 14 країн взяли участь у 12-місячній аудиторній та віртуальній навчальній програмі. Це найбільший проєкт з покращення навичок Microsoft у Центральній та Східній Європі та 16-тий за масштабом у всьому світі. EPAM очікує, що ще понад 400 учасників Azure отримають сертифікати за успішне прослуховування програми протягом червня 2020 року. Навчання проводять за такими напрямками: основи Azure (Azure Fundamentals), розробники Azure (Azure Developers), адміністратор Azure (Azure Administrator), інженер DevOps (DevOps Engineer), архітектор програмного забезпечення (Solution Architect), інженер-спеціаліст з аналізу даних (Data Engineer), інженер-спеціаліст зі штучного інтелекту (AI Engineer)  та спеціаліст з безпеки (Security).
Microsoft у партнерстві з EPAM Systems прагне задовольнити попит на передові цифрові навички, що постійно зростає. Глобальна ситуація, спричинена пандемією COVID-19, ще більше посилила потребу в прогресивних digital-компетенціях, оскільки для бізнесу технології є рушієм змін. Об’єднавши зусилля, обидві компанії сприяють підвищенню професійності розробників та ІТ-спеціалістів в галузі хмарних технологій і в Azure, зокрема, щоб допомогти компаніям покращити ефективність, знайти та розвинути свою нову цінність на ринку і відповідати вимогам часу.
«Підвищення кваліфікації IT-спеціалістів є ключовим рушієм розвитку місцевих економік, а також величезною можливістю для покращення професійності працівників.  Люди, котрі з цифровими технологіями «на ти», стануть агентами змін в організаціях різного масштабу та в суспільстві загалом. Тому я надзвичайно радий, що у співпраці з EPAM ми створюємо для них таку можливість. Центральна та Східна Європа є незмінно прихильною до освіти STEM (наука, технології, інженерія та математика), має понад три мільйони професійних розробників і завдяки всеохопній природі хмарних технологій може спокійно претендувати на звання одного зі світових цифрових центрів», - зауважив Філіпп Роже (Philippe Rogge), президент Microsoft у Центральній та Східній Європі.
Покращення навичок є тим ключовим фактором, що дозволяє бізнесам створювати додаткову вартість послуг. І сьогодні варто акцентувати увагу як на вміннях, так і на технологіях, адже в нинішній мінливий час єдине, у чому ми можемо бути впевнені – в тому, що розширення можливостей для розвитку людської винахідливості є дуже важливим. Набір вмінь і навичок, необхідних у будь-якій роботі, продовжує розширюватися та змінюватися, і сьогодні потребує відшліфовування майстерності та професійності вже через менш, ніж п’ять років.
Перекваліфікація та підвищення компетентності ІТ-фахівців нині важливі, аніж будь-коли раніше. Все більше і більше ІТ-спеціалістів є водночас агентами змін та підтримують бізнес, використовуючи як нинішні, так і новітні технології. У 2020 фінансовому році Microsoft має амбіційну ціль охопити 100 000 професіоналів, які успішно навчаються за онлайн-модулями для того, щоб отримати необхідні для їхньої посади навички. Ці нові робочі позиції, ймовірно, включатимуть такі назви як «фахівець з AI та машинного навчання» (AI and Machine Learning Specialist), «спеціаліст з обробки великих даних» (Big Data Specialist), «експерт з автоматизації процесів» (Process Automation Expert), «дизайнер із взаємодії людини та машини» (Human-Machine Interaction Designer) тощо.
«Ми прагнемо надавати максимально можливу допомогу для наших партнерів у розробці цифрових продуктів та платформ і сподіваємось продовжувати цю новаторську програму Azure Upskilling разом з Microsoft. Хочемо, щоб найкращі розробники сьогодні ставали лідерами майбутнього технологій», - підкреслив Елі Фельдман (Eli Feldman), директор відділу передових технологій (CTO, Advanced Technology) в EPAM.
EPAM є золотим сертифікованим партнером Microsoft. Дізнатися більше про партнерство можна за лінком: www.epam.com/about/who-we-are/partners/microsoft.

Про Microsoft
Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) сприяє цифровій трансформації в епоху розумних хмарних технологій та інтелекту. Місія компанії полягає у створенні можливостей для кожної людини та організації досягати ще більшого.

Про EPAM Systems
З 1993 року EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) застосовує свій досвід інженерії програмного забезпечення, аби стати провідним світовим розробником продукції, цифрових платформ та топ-агенцією з цифрового і продуктового дизайну. Завдяки «інженерній ДНК» та інноваційній стратегії, консалтингу та дизайнерським можливостям EPAM у партнерстві зі своїми клієнтами працює над тим, щоб пропонувати рішення нового покоління, які перетворюють складні бізнес-проблеми на реальні результати. Глобальні команди EPAM обслуговують клієнтів у понад 30 країнах Північної Америки, Європи, Азії та Австралії. Як визнаний лідер на ринку в декількох категоріях серед провідних світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM була однією з чотирьох технологічних компаній, що з'являлася в списку Forbes серед 25 публічних технологічних компаній, які найшвидше зростають, щороку, починаючи з 2013-го. Крім того, EPAM Systems була єдиною компанією з ІТ-послуг, представленою у списку Fortune's серед 100 компаній з найшвидшим зростанням у 2019 році. Дізнайтеся більше на www.epam.com та слідкуйте за нами на Twitter @EPAMSYSTEMS та LinkedIn.