Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Американське спеціалізоване видання Ceoworld Magazine опублікувало рейтинг кращих авіаперевізників для ділових подорожей. Рейтинг наводиться у двох редакціях: глобальний (61 позиція) та європейський (12 позицій), у якому, відповідно, фігурують авіакомпанії, зареєстровані у Європі.
Враховуючи, що бізнес-трафік до/із України збільшується пропорційно зростанню національної економіки, публікуємо витяг із цього рейтингу. А саме, дані про ті авіакомпанії, які здійснюють регулярні рейси в Україну (табл. 1).
Також у плані цього рейтингу цікавою буде інформація про авіалінії, які не здійснюють рейсів до нашої держави, однак мають в Україні свої представництва (табл. 2).
Як бачимо, жодна з українських авіакомпаній до списку не потрапила. Фактично претендувати на участь у таких рейтингах може лише МАУ - всі інші вітчизняні авіакомпанії більше орієнтовані на чартерні або регіональні перевезення, але, вочевидь, вітчизняний авіа-флагман або не набрав необхідної кількості балів, або ж просто не зацікавив редакцію профільного видання. Відтак «Український туризм» зичить своїм колегам з МАУ всіх можливих успіхів у 2018 році та бажає за його результатами з'явитися у глобальному рейтингу (на європейський, вочевидь, Україна претендувати зможе лише тоді, коли набуде повноправного членства в ЄС). Не важливо, на якому місці - адже в таких речах головною є участь... Чи не так, дорогі читачі?

назад >>>