Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Місто-здоров'я в Україні
Трускавець - провідний бальнеологічний курорт України, який давно вийшов на міжнародний рівень з надання якісних послуг і повноцінного лікування. З віком приходить розуміння, що найбільша цінність - здоров'я. І якщо вже воно дає про себе знати, то зайнятися їм потрібно негайно, не шкодуючи ні себе, ні сил, ні коштів.
Якщо ви вирішили поєднати лікування з відпусткою, відпочити і оздоровити тіло, повернути шкірі красу і набратися енергії, позбутися від грижі хребта без операції - рекомендуємо відвідати лікувально-діагностичний курортний комплекс «Шале Грааль».
 
Новий формат відпочинку
Пропонуємо Вашій увазі новий за своїм форматом і можливостями лікувально-діагностичний курортний комплекс «Шале Грааль», який розташований в курортному містечку Трускавець, в західному регіоні України і побудований в кращих традиціях шале. Апарт-готель «Шале Грааль» ідеально гармонує з оточуючими карпатськими краєвидами.
Родзинкою комплексу вважаються 63 апартаменти преміум-класу з різноманітною стильовою обробкою. На відміну від готелю, кожен апартамент має кухню-їдальню, що підвищує повноцінність і комфортність відпочинку. Чарівний нюанс апартаментів - великі панорамні вікна, повні сонячного світла і яскравих карпатських пейзажів.
До Ваших послуг якісний і різноманітний сервіс: ресторан з літньою террасою, дитяча кімната та ігровий майданчик, послуги пральні, оренда автомобіля, трансфери, організація подорожей та активного дозвілля, а також підвищена система особистої безпеки.
 
Високий рівень надання якісних послуг і повноцінного лікування
Гостям курортного комплексу «Шале Грааль» пропонують не просто відпочинок відповідно до європейських стандартів, а й лікування із застосуванням мінеральних джерел передгір'я Карпат. Для Вас лікувальні програми по вдосконаленим методиками, що приведуть в тонус тіло і допоможуть відпочити фізично, відновитися тілом і душею.
Тут Вам запропонують лікувальні програми з гастроентерології, урології, нормалізації обміну речовин, кардіології, андрології, неврології, травматології. А також програми по лікуванню супутніх захворювань серцево-судинної системи, нервової системи, опорно-рухового апарату і сечостатевої системи.
Для дітей, які часто хворіють на простудні захворювання (ГРВІ верхніх дихальних шляхів), хронічні хвороби шлунково - кишкового тракту і жовчовивідних шляхів, а також захворюваннями нервової системи, розроблені і успішно застосовуються лікувальні програми.
Гордість комплексу - сучасний СПА-центр з широким спектром лікувальних та оздоровчих процедур: від омолоджуючих масажів і поживних масок, скрабів і пілінгів до шоколадних обгортань і ароматичних ванн з гідромасажем. У центрі банних культур Ви зможете скористатися водними і банними процедурами, масажем, косметологічними процедурами по догляду за обличчям, тілом та волоссям, насолодитися екологічно чистими карпатськими трав'яними чаями та відварами, свіжовитиснутими соками і кисневими коктейлями!
Фахівці центру допоможуть підібрати програми з профілактики захворювань, пов'язаних з непростим ритмом життя сучасної людини: надмірна вага, хронічний стрес, серцево-судинні захворювання, зниження загального імунітету. Вам нададуть можливість провести лабораторну діагностику крові і сечі, ультразвукову діагностику внутрішніх органів, судин і серця, суглобів, сечостатевих органів, визначити склад вашого тіла і метаболічний вік.
З першої хвилини перебування в курортному комплексі «Шале Грааль» Ви потрапляєте в атмосферу розкоші і абсолютного комфорту. Тут Вам допоможуть не тільки визначитися у виборі медичної програми, а й докладуть усіх зусиль, щоб лікування і відпочинок принесли бажаний результат - відновили здоров'я, подарували нові сили і енергію.
Присвятіть собі більше часу і подаруйте собі чудові дні! І вам неодмінно захочеться повернутися сюди знову!

Вул. Суховоля, 60а, Трускавець, Україна, 82200
Тел.: +38-032-477-1212
Моб. +38-096-662-5576
факс: +38-032-477-1205
Email: info@chalegraal.com; www.chalegraal.com

назад >>>