Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Hahn Air - німецька авіакомпанія регулярних перевезень, провідний провайдер послуг дистрибуції' для інших авіакомпаній та експерт № 1 у сфері бронювання і продажу квитків для туристичних агенцій. Завдяки своїй глобальній інфраструктурі підключень до всіх основних глобальних дистриб'юторських систем (ГДС) та участі практично у всіх системах взаєморозрахунків (BSP) Hahn Air надає можливість більш ніж 100 000 турагентів по всьому світу продавати послуги авіа-, залізничних та шаттл-перевезень понад 350 партнерів на документах HR-169.
Окрім тікетінгових рішень, Hahn Air також пропонує цілий ряд сервісів для спрощення повсякденної роботи турагентів. Вони варіюються від загальнодоступних до виняткових пропозицій лише для зареєстрованих агентів. Після реєстрації' на корпоративному сайті Hahn Air турагенти можуть скористатися переліком ексклюзивних привілеїв для зареєстрованих учасників, який постійно розширюється.
 
Цей перелік поповнився такими послугами:
• VIP-PEP - ексклюзивні пропозиції на рейсах Hahn Air Lines
Тепер турагенти можуть насолодитися унікальною подорожжю на борту одного з розкішних бізнес-джетів Hahn Air Lines на наших регулярних рейсах «туди-назад» із Дюссельдорфа в Люксембург. Зареєстровані агенти отримують додаткову 50% знижку від офіційних ставок PEP.
 
• ADM-Waiver - можливість щорічно відмовлятися від сплати одного агентського дебіторського повідомлення (ADM)
Hahn Air розробила програму ADM-Waiver як рішення для захисту турагентів від штрафів у ГДС при оформленні квитків HR-169. Завдяки цьому ексклюзивному сервісу, який пропонує виключно компанія Hahn Air, туристичні агентства отримують можливість щорічно відмовлятися від сплати одного агентського дебетового повідомлення (ADM) за квитками HR-169.
 
• HR e-Payment - платіжне рішення на базі UATP для квитків HR-169
Hahn Air пропонує турагентам HR e-Payment - безпечне і швидке платіжне рішення на базі UATP для оплати квитків HR-169. Турагенти можуть вносити кошти на свій рахунок HR e-Payment Account та оплачувати квитки у всіх основних ГДС по всьому світу.
 
• Тур по головному офісу - відвідання штаб-квартири Hahn Air у м. Драйайх, Німеччина
Зареєстровані турагенти тепер можуть побувати в головному офісі компанії' Hahn Air і отримати краще уявлення про те, як працює цей бізнес. Агентів заберуть з аеропорту чи міста і нададуть можливість зустрітися з працівниками різних відділів, а також здійснити екскурсію по офісу.
 
• Розваги - беріть участь та вигравайте призи в ексклюзивних конкурсах та іграх Hahn Air.
Всі зареєстровані користувачі отримують доступ до участі в іграх і конкурсах, що регулярно проводяться на нашому сайті, і мають шанс виграти чудові призи.
 
Окрім цих привілеїв, усі агенти можуть також вигідно користуватися загальними перевагами, до яких належать:
• Securtix ® - страхування Hahn Air від банкрутства оперуючого перевізника, яке поширюється на квитки усіх перевізників-партнерів.
У випадку, якщо пасажир з квитком HR-169 постраждав від банкрутства одного з понад 350 авіа-, залізничних та шаттл-партнерів Hahn Air, Hahn Air гарантує повне повернення невикористаної частини квитка, включно з податками.
 
• Повернення - гарантована обробка повернення коштів протягом 14 днів.
Політика повернень компанії' Hahn Air гарантує обробку повернення вартості квитків протягом 14 днів. До того ж, ця послуга є безкоштовною: Hahn Air не стягує збору за оформлення повернення (проте партнерські авіакомпанії' можуть застосовувати штраф за скасування бронювання).
 
• GDS Ticketing Assistant - інструкції з оформлення квитків HR-169 у вашій ГДС.
Турагенти знайдуть тут детальну інформацію про те, як бронювати квитки Hahn Air у всіх ГДС по всьому світу. До уваги агентів також довідники Hahn Air Quick Cards, у яких підсумовується, як правильно виписувати квитки Hahn Air у відповідних ГДС.
 
Крім того, користувачі можуть переглянути інтерлайн-угоди, які містять повний перелік перевізників, доступних для бронювання та продажу квитків на документах HR-169 у відповідній ГДС.
На доповнення до перелічених вище переваг команда Global Account Management компанії' Hahn Air, директори Олександра Таран і Андрій Шерстюк регулярно спілкуються та відвідують туристичні агенції' в Україні. Вони активно ознайомлюють з тікетінговими сервісами Hahn Air за допомогою інформаційних бюлетенів, презентацій, тренінгів та корпоративних заходів. Для отримання додаткової інфор¬мації про продукти та послуги компанії' Hahn Air зв'яжіться з Олександрою за адресою a.taran@hahnair.com або Андрієм за адресою a.sherstyuk@hahnair.com.
Окрім цього, Служба підтримки Hahn Air радо надає турагентам допомогу з будь-яких питань щодо оформлення квитків HR-169 і наших сервісів. Її глобальна багатомовна команда забезпечує підтримку в режимі 24/7.
З питань бронювання та продажу квитків агенти можуть звертатися до Глобальної служби підтримки за адресою service@hahnair.com або за безкоштовним номером Hahn Air по Україні 0 800 501125.

 

назад >>>