Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Андрій НІКОЛАЄВ, член правління страхової компанії ERV
Більше десяти років страхова компанія ERV пропонує широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для українських туристів. З моменту виходу на український ринок, ERV запропонувала комплексне страхування туристів, як за межами України, так і на її території'.
Крім страхування медичних витрат та від нещасного випадку, в рамках комплексного страхування ERV пропонує страхування багажу, громадянської відповідальності, скасування поїздки, про що ми неодноразово писали на сторінках УТ. У цій статті ми хотіли б торкнутися тих видів страхування, які до цього часу не дуже затребувані в Україні, а саме, страхування фінансових ризиків, пов'язаних зі скасуванням туристичної поїздки.
Статистика результатів роботи ERV в 2017 році показала позитивну динаміку зростання страхування фінансових ризиків. З 2016 року 3630 туристів застрахували в нашій компанії' ризик скасування/переривання поїздки. А 2017 року кількість застрахованих зросла майже в 3,5 рази і до-сягла 12 421 особа. Кількість страхових випадків по даному виду страхування теж зросла. У 2017 році компанія виплатила збитків на суму понад 350 тис. грн.
Незважаючи на це, доля цього виду страхування в нашому портфелі не дуже велика, порівняно з часткою, який цей вид займає в портфелях компаній ERV Group.
Перелік ризиків, які покриває поліс ERV, досить великий: наша компанія компенсує клієнтові фінансові втрати у випадку, якщо його туристична або приватна поїздка зірвалася або перервалася через травми, раптове захворювання, смерть клієнта або когось із його близьких родичів, крадіжки транспортного засобу, на якому планувалося здійснити поїздку, неотримання візи, затримки видачі візи або видачі візи на термін, що не збігається з поїздкою, відмови у в'їзді в країну подорожі, крадіжки проїзних документів, у випад¬ках запізнення на рейс з України і в Україну до місця про¬живання через ДТП або нещасний випадок у дорозі, а також із багатьох інших причин. Звертаємо Вашу увагу на одне з поширених запитань. Програма страхування на випадок скасування або переривання поїздки наразі не передбачає покриття збитків, викликаних банкрутством або неплатоспроможністю авіакомпаній або туроператорів. За нашою статистикою, хвороби, нещасні випадки, відмови, затримки у видачі віз та інші, перераховані вище події', найчастіше є причинами, внаслідок яких турист не може завершити заплановану поїздку, ніж подібні банкрутства.
Страховий пакет «Скасування поїздки» можна придбати як окремо, так і разом з іншими страховими пакетами, такими як Економ, Стандарт, Бізнес, Активний туризм і Повне покриття.
Поліс ERV від невиїзду передбачає 100% покриття фінан-сових втрат, які настають при неможливості здійснити поїздку. Франшиза становить всього 10% від суми збитку! Тобто, якщо турист поніс збиток в розмірі $700, в зв'язку зі скасуванням поїздки, то виплата складе $ 630 ($ 700 - 10% франшиза).
Страхування фінризиків в ERV.UA обходиться туристу приблизно від 2 до 3% від вартості туру. Купуючи тур за $1000, він заплатить за поліс усього $20 для безвізових країн та $30 - для візових, таких як США, Австралія, Велика Британія та ін., де ймовірність отримати відмову у візі є досить високою.
Варто зазначити, що в Європі свої майнові та фінансові ризики під час поїздки страхує практично кожний турист. Частка застрахованих від скасування або переривання поїздки у наших колег у Чехії' становить 50% від загальної кількості реалізованих страхових полісів. А якщо говорити про Західну Європу в цілому, то там 95% туристів страхують фінризики на випадок відмови від поїздки або її переривання по своїй же вині. Таким чином, в ідентичних непередбачених ситуаціях українські туристи виявляються менш захищеними.
З боку туроператорів і турагентів було б не зайвим, як міні-мум, інформувати туристів про цей вид страхування, про те, що він гарантує повернення грошових коштів, у випадку зриву запланованої поїздки.
You travel. We care.
ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
04071 м. Київ, вул. Спаська, 5 
Тел: +380 44 220 00 07 Факс: +380 44 569 84 11 
e-mail: info@erv.ua www.erv.ua 

назад >>>