Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Ще кілька років тому ізраїльське місто Нетанія вважалось напрямком економ-класу (за ізраїльськими стандартами, зрозуміло). Принаймні, у портфоліо українських туроператорів, які пропонували екскурсійні та релаксаційні тури Ізраїлем, найдешевші пропозиції передбачали проживання саме в нетанійських готелях.
Сьогодні картина трохи змінилася: протягом останніх років у туристичну інфраструктуру Нетанії було вкладено багато коштів і ресурсів. Тільки 100 мільйонів шекелів (близько $25 млн.) було інвестовано в будівництво нових готелів, участь у міжнародних і національних ярмарках туризму і різні маркетингові заходи по залученню іноземного туризму, що проходять протягом року. Динамічно розвивається й індустрія гостинності: так, у Нетанії' наразі спостерігається бум у будівництві престижних готелів. Тільки в минулому році готельне господарство міста поповнилося трьома готелями: «Вест Лагун Резорт Нетанія», «Вежа Давида» і «Меди Терре». Крім того, будуються інші готелі, в тому числі готель «Мода-ні», «Шаар а-ям», проходить оновлення готелю «Галею Цанз». Єдиний в місті сьют-готель «Айленд» користується великою популярністю у іноземних туристів. У липні цього року, в Нетанії' відбудеться чемпіонат світу з лакроссу, і керівництво спортивної делегації з-за кордону вже забронювало номери в цьому готелі на цілих два тижні.
Утім, Нетанія приваблює туристів не тільки готелями. Зручне розташування міста дозволяє швидко добиратися як до Єрусалиму, так і в Хайфу, а вже до Тель-Авіва і зовсім рукою подати. Є ще варіант - залишитися в Нетанії: тут теж є чим зайнятися. Наприклад, пообідати в одному з численних кафе або ресторані, вивчити місцеві визначні пам'ятки, зайнятися серфінгом, пограти в футбол або волейбол на пляжі.
Любителів пляжного відпочинку приваблює нетанійська прибережна смуга, що тягнеться на 13 км з півночі на південь. Доглянуті набережні з широким сучасним променадом, розташовані на високому обриві, надають чудову можливість помилуватися нескінченною панорамою Середземного моря.
За даними Асоціації готелів Ізраїлю, число іноземних туристів, що побували в місті в минулому (2017) році, зросла на 21%. Потік місцевих туристів теж зростає: число ізраїльтян, які побували в готелях міста, збільшилася в 2017 році на 11%. У цифрах це виглядає наступним чином: близько 370 тисяч ночівель в готелях Нетанії припадають на частку зарубіжних туристів, а 241 тисяча ночівель - на внутрішній туризм. Таким чином, Нетанія не втрачає своєї популярності як серед іноземних туристів, так і серед ізраїльтян, при чому перші відчутно випереджають других.
Найбільша кількість ночівель туристів в Нетанії припала на жовтень 2017 року. Протягом цього місяця число туристів, що ночували в нетанійскіх готелях, зросла майже на 70% в порівнянні з тим же періодом 2016 року.
Дістатися до Нетанії з аеропорту ім. Бен-Гуріона, куди прилітають рейси із України, найзручніше потягом: час проїзду складає трохи більше півгодини (якщо з пересадкою - близько години), вартість проїзду в одному напрямку - 24.5 шекелів, у двох - 39 шекелів. Більшість потягів прямує з пересадкою на станції Тель-Авів Університет, проте деякі (в основному, нічні) поїзди прямують безпосередньо до курорту. 

 

назад >>>