Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

У Львові створили сайт відновлених об'єктів історичної спадщини


У проекті «Прогулянка оновленим Львовом» зібрано фото відновлених скверів, брам та фасадів презентували онлайн проект «Прогулянка оновленим Львовом». На сайті проекту розміщені об’єкти, які були відреставровані та оновлені у місті в останні роки.
Портал матиме три розділи:
Сквери, де наразі зібрано 18 громадських просторів;
Фасади, у якому вже є 32 будівлі. У цьому підрозділі відображені будівлі, де вже проведені реставраційні роботи. Зображення зроблені згори, їх можна збільшувати, а самі будівлі наближати та віддаляти.
Брами, де на карту Львова нанесені позначки з відреставрованими об’єктами. Клацнувши на позначку, можна побачити фото до та після реставрації брами.
У цих підрозділах відображені будівлі, де вже проведені реставраційні роботи. Зображення зроблені згори, зображення можна збільшувати, а самі будівлі наближати та віддаляти.
Над проектом працювали Бюро спадщини, управління охорони історичного середовища та компанія Skeiron. Бюро спадщини – координаційно-інформаційний центр з популяризації, збереження і відновлення спадщини Львова. Управління охорони історичного середовища здійснює контроль за охороною та використанням об’єктів культурної спадщини у Львові. Проект доступний на сайті Львівської міської ради, у розділі проекти Бюро спадщини.