Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

 

Австрія і Нідерланди відкрилися для в’їзду українців


Австрія та Нідерланди дозволили в’їзд із туристичною метою українцям, вакцинованим від COVID-19.

В’їзд з України до Австрії можливий з 1 липня для всіх цілей подорожей. В’їзд без реєстрації та без карантину можливий із сертифікатом (доказом) про повну вакцинацію проти COVID-19 однією з вакцин, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більш ніж за 14 днів до в’їзду та була проведена не довше, ніж 270 днів тому.

Зазначений сертифікат має бути на англійській або німецькій мові із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини та/або лікарським підтвердженням із найменуванням вакцини і кількості зроблених доз.

Визнані вакцини: Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer, Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca/Covishield від Serum Institute of India, COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson, mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna, Sinopharm/BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac.

З 1 липня в’їзд українців-власників біометричних паспортів до Королівства Нідерланди можливий для всіх цілей подорожей.

В’їзд без карантину можливий із сертифікатом (доказом) про повну вакцинацію проти COVID-19.

Визнані вакцини: Pfizer/BioNTech (Comirnaty), Astra Zeneca EU (Vaxzevria), Johnson & Johnson ((COVID-19 Vaccine) Janssen), Moderna (Spikevax), Astra Zeneca-SK Bio (Vaxzevria), Serum Institute of India (Covishield), Sinopharm BIBP, Sinovac.