Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Австрія є для українських туристичних компаній дав-нім та надійним партнером в організації зимового відпочинку. Переважна більшість наших співгромадян вирушають до альпійської республіки на її всесвітньо-відомі гірськолижні курорти. Утім, туристичні потоки із України до Австрії, хоч і щороку зростають, ще далеко не насичені. Більше того, існують напрямки, де українські туристи є поодинокими гостями. Враховуючи це, мос-ковське представництво Національної ради з туризму Австрії, компетенція якого після ліквідації постійного представництва в Києві поширюється й на Україну, регулярно проводить семінари для туристичних компаній та профільної преси, на яких знайомить фахівців галузі з можливостями австрійських курортів, а також новими актуальними пропозиціями інфраструктурних об’єктів.
Цього року добре знайома українській туристичній публіці Маргот Вісяк та представники австрійської про-вінції Тироль презентували в Києві туристичні можливос-ті регіону Отцталь, зокрема, курортів Зьольден, Обер-ґурґль-Хохґурґль та Хохетц, повідомивши, зокрема, про новинки зимового сезону.
Так, цього року зима в Австрійському Тиролі почина-ється досить рано: скажімо, на курорті Оберґурґль-Хох-ґурґль лижний сезон відкривається вже 15 листопада, а завершиться аж наприкінці квітня наступного року. А в сусідньому Зьольдені 27 та 28 жовтня відбудеться квалі-фікаційний етап Чемпіонату світу з гірськолижного спуску, при цьому курорт не закриватиметься для туристів.
Тож українці, які вирішать відвідати це місце наприкінці жовтня, матимуть змогу поспілкуватися зі знаменитостями лижного спорту з усього світу.
Проте виявляється, що Австрійський Тироль – це не тільки лижі, а також сноуборди, санки та подібні аксесуа-ри зимового відпочинку. В Альпах добре розвинений ще й оздоровчо-релаксаційний туризм на місцевих термаль-них водах. Представники одного з готелів – AQUA DOME в містечку Ленґенфельд, що спеціалізується саме на такому виді туризму (при цьому, однак, лижі жодним чином не виключаються) розповіли про можливість відпочинку на термальних джерелах Ленґенфельда, про різноманіт-ні програми, що пропонує своїм партнерам спа-готель, зокрема, про те, що до нового сезону кількість номерів збільшилась на 60.
У такий спосіб, клієнти українських туристичних ком-паній, які оберуть зимовий відпочинок в Австрійському Тиролі, зможуть поєднати релаксацію в термах або ж на-віть оздоровлення зі специфічною атмосферою гірсько-лижних курортів, які багато хто з поціновувачів вважає кращими у світі.

назад >>>