Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Сучасні представники туристичної громадськості – як професіонали, що працюють на ринку туристич-них послуг, так і їхні клієнти, тобто туристи, переконані, що глобальні дистрибутивні системи (GDS), такі, як Amadeus, існували завжди. Проте насправді це не зовсім так: ще якихось чверть століття тому туристична галузь функціонувала в «ручному» режимі, хоча сьогодні це важко собі уявити...
22 жовтня компанія Amadeus – лідер серед світових GDS та ІТ-провайдерів, що забезпечують туристичну й транспортну галузь автоматизованими рішеннями для роботи з тревел-контентом та розв’язання задач, що постають перед працівниками галузі – відсвяткувала свій 25-літній ювілей.
Для технологічного сектору 25 років – це майже вічність: згадаймо хоча б, що 1987 року, коли з’явився Amadeus, сер Тімоті Джонс Бернес-Лі ще не написав свій проект для WorldWideWeb, а Маркові Цукербергу було всього лише 3 роки...
Зрозуміло, що з тих часів Amadeus змінився майже до невпізнанності. Проте незмінною залишається основний принцип діяльності компанії – інвестиції в інновації. Так, починаючи з 2004 року, Amadeus інвестував у науково-дослідницьку діяльність понад 2 млрд. євро. Цікаво, що в авангарді цієї діяльності стоїть програмне забезпечення з відкритим кодом.
Завдяки створенню єдиної платформи для ІТ-рішень, а відтак і швидкості та зручності доступу до найрізноманітнішої інформації, сотні авіаперевізників усього світу та десятки тисяч туристичних агентів віддали перевагу співпраці з компанією Amadeus. Сьогодні система Amadeus щорічно обробляє близько мільярда туристичних трансакцій, а GDS Amadeus містить безпрецендентну кількість пропозицій від поставників найрізноманітнішого туристичного й транспортного контенту. 38% бронювань на рейси авіакомпаній, здійснених агентами обробляються системою Amadeus.
Редакція журналу «Український туризм» від щирого серця вітає колег з ювілеєм та бажає усім партнерам компанії Amadeus упевнено дивитися у майбутнє, плідною співпрацею перетворюючи його на реальність.
 

назад >>>