Українська   English
RSS

 


 
 
 
Підписка на розсилку:

Асоціація лізингодавців України, до складу якої входять провідні автопрокатні ком панії, провела чергове дослідження ринку прокату. Свої дані для статистичної звітності надали найбільші гравці, компанії: «БЛС», «ВІП Рент»/Avis, Europcar, «Оптіма Лізинг» /Sixt, «Aro Cars», «Перша прокатна компанія»/Hertz.
Результати дослідження показують, що майже всі компанії наростили власні автопарки за минулий рік. Загалом автопарк прокатних компаній збільшився більше ніж на 18%. Лідером, як і раніше, є «Оптіма Лізинг» /Sixt. На кінець 2012 року в парку цієї компанії налічувалося 603 авто, це на 43 % більше, ніж в 2011. Другий за розміром парк має «ВІП Рент»/ Avis — 324 автомобілі, третій — «Рентал Груп»/ Budget Rent a Car — 204 авто. Ця трійка лідерів залишається незмінною уже протягом декількох років.
Як і в минулому періоді найбільшу кількість прокато-днів має «ВІП Рент»/Avis — 81822 днів, що на 22,5% більше, ніж за 2011 рік.
Як і прогнозували експерти Асоціації, в другій половині року відбулося сезонне зниження розміру автопарку на 20%, при цьому, у 2013 році прогноз зростання ринку оцінюється у 25%.

назад >>>